Konjac Milkshake OEM/ODM proviate label丨Ketoslim Mo
Nezve chinhu ichi
Mudziyo wemukaka une hutano une makirogiramu 144, uye hamburger ine makirogiramu 800. Kunwa mudziyo wemukaka kwakafanana nekumhanya kweawa imwe chete, kushambira kwemaawa maviri, uye kumhanya kwemakiromita masere. Kune zvakawanda zvinonaka zvaunogona kusarudza kubva.
MASHANDISIRO EKUDYA/KUSHANDISA:
Chinwiwa ipapo ipapo, hapana chikonzero chekumirira. Maitiro ekudya: Zunza kuti hupfu huve hwakaringana, wedzera mvura inodziya, zunza zvakanaka, shumira zvakanaka, unogona zvakare kutora kapu mumvura, wedzera mvura inopisa, chingwa chemangwanani chichava chinonaka uye chine hutano.
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Konjac milkshake |
| Huremu hwemanoodles: | 100g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura, Hupfu hweKonjac |
| Nguva yekushanda pasherufu: | mwedzi gumi nemiviri |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa zvinhu zveChina kamwe chete 2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Samples dzemahara 5. Low MOQ |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 1436kJ |
| Mapuroteni: | 54g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.2g |
| Sodium: | 338g |




