organic konjac powder extract glucomannan flour | Ketoslim Mo
Upfu hweKonjacimhando yefayibha inonyungudika mukudya, iyo yakafanana muchimiro uye mashandiro epectin. Inonyanya kuve neglucomannan, iyo inoumbwa neglucose nemannose subunits. Inonyanya kukura munzvimbo dzinodziya dzeAsia, dzakadai seSichuan, Yunnan, Chongqing, nezvimwewo.
Upfu hweKonjac chikafu chechisikigo, chisina pigments dzinokuvadza uye zvinochengetedza hutano hwevanhu. Chinyakare chinoshandiswa mumabikirwo ezvekudya, chiChinesekonjac tofuInogadzirwa kubva muchinhu ichi uye ine faibha yakawanda uye mapuroteni, asi ikozvino inoshandiswa senzira yekuderedza uremu. Inogonawo kuderedza huwandu hweshuga muropa. Basa rekuderedza uremu.
Chitarisiko: upfu chena
Nzira yekuomesa: kuomesa nepfapfaidzo & kuomesa nechando
Kunaka: Kuravira kwekonjac kutsva
Hupenyu hwesherufu: mwedzi gumi nemiviri
chinowedzera chikafu chekonjac gum powder extract glucomannan flour
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | upfu hwekonjac-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 25KG |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | gluten/mafuta/isina shuga, kabhohaidhiretsi yakaderera/ |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 680KJ |
| Shuga: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 0g |
| Sodium: | 50 mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Chii chinonzi hupfu hwekonjac hwechisikigo?
| Danho rekutanga | Manoodles eupfu hweKonjac anouya mumhando dzakasiyana-siyana uye akaumbwa kubva pamudzi wemuti wekonnyaku imo, unova muti wakafanana neyam wemusango unobva kuAsia. Mudzi wemuti une mvura yakawanda uye fiber. Hupfu hwemuriwo hunobva pamuti uyu hunonzi konjac fkunhuwa. |
Dzidza Zvakawanda Nezve Ketoslim Mo Products
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
Konjac chii chaizvo?
Izwi kana zita rekuti konjac ringave risingazivikanwe nevamwe vanhu, izvo zvinoshamisa tichifunga kuti rinobva kunyika dzeAsia. Konjac chirimwa chinowanikwa muChina nemuEast neSoutheast Asia yese, asi kune zvekudya zvinovaka muviri, muchero wekonjac unowanzo shandurwa kuita hupfu wozogadzirwa kuita zvekudya zvakasiyana-siyana zvekonjac zvakaita sekonjac noodles, konjac rice, konjac tofu, konjac snacks, nezvimwewo.
Konjac haiwanzo kuwanikwa kuMadokero uye hazvizivikanwe kuti inoshanda sei, kunze kwevatengesi vane hunyanzvi mukutengesa hupfu, inogona kuwanikwa kana kusawanikwa munharaunda yako kunze kwekunge waitenga online.
Chii chinonzi glumannan?
Kana uchitsvaga mishonga inogadzirwa kubva ku konjac, ungafunga kuti inonzi "organic konjac Powder." Glucomannan ifayibha inowanikwa mu konjac, uye upfu uhwu hunonzi hune mabhenefiti akasiyana-siyana ehutano. Saka, upfu hunoshandiswa uchishandisa konjac hunonyorwa nefayibha dzirimo, kwete nemuti.



