Mupunga weOats roughage | Kunakirwa kwemupunga weAsian Konjac, une makabhohaidhiretsi mashoma | Ketoslim Mo
Nezve chinhu
Mupunga wakakora weKonjac oatmealMupunga wepakarepo, zvinhu zvikuru zvinoshandiswa mupunga weoatmeal nekonjac. Maoat akapfuma mufayibha yekudya, uye konjac yakapfuma muglucomannan nefayibha yekudya, saka uyu mupunga une hutano une fayibha yakawanda. Unogona kukurudzira kugaya mudumbu, kuchengetedza hutano hwemudumbu, uye kuvandudza nharaunda yemudumbu. Maoat eKonjac nemupunga wakakora hazvina shuga uye zvakanakawo kune vane chirwere cheshuga. Kudya izvi sechikafu chikuru kunogona kuchengetedza kana kuderedza shuga muropa.
Zvinhu zvirimo
• Mafuta haana, shuga haina, macalorie mashoma
• Yakapfuma mufaibha
• isina gluten
Yakapasa HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher nezvimwe zvitupa, zvichiita kuti ive chikafu cheHalal chakakwana.
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Mupunga weKonjac oat roughage |
| Huremu hwemanoodles: | 336g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mupunga weKonjac (mvura, upfu hweKonjac, starch yetapioca), tsanga dzeoat |
| Zvimiro: | isina gluten/isina mafuta/ |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa zvinhu zveChina kamwe chete 2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Samples dzemahara 5. Low MOQ |
MASHANDISIRO EKUDYA/KUSHANDISA:
1. Bvisa pasuru yacho.
2. Wedzera chero chikafu kana muto, dhishi rekudyira.
3. Mupunga wekonjac wagadzirira kudyiwa, chikafu chinobikwa nekukurumidza kuti unakirwe nacho.
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 316Kcal |
| Mapuroteni: | 1.4g |
| Mafuta: | 1.1g |
| Makabhohaidhiretsi: | 14.8g |
| Sodium: | 8mg |
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Kwete, inogadzirwa nefayibha inonyungudika mumvura, iyo inobatsira kuderedza uremu.
Sei mudzi wekonjac wakarambidzwa muAustralia?
Kunyangwe chigadzirwa ichi chakagadzirirwa kudyiwa nekudzvanya chirongo zvinyoro-nyoro, mutengi anogona kusveta chigadzirwa nesimba rakakwana kuti achiise mu trachea asingazive. Nekuda kwenjodzi iyi, European Union neAustralia dzakarambidza Konjac fruit jelly.
Ko manoodles ekonjac anogona kukurwadza here?
Kwete, yakagadzirwa nemudzi wekonjac, inova mhando yemuti wechisikigo, konjac noodles yakagadzirwa zvakanaka haizokuvadzi.
Ko manoodles ekonjac ndiKeto here?
Manoodles eKonjac haakuvadzi muviri. Ane 97% yemvura uye 3% yefayibha. Fayibha ine makabhohaidhiretsi, asi haina zvainoita pa insulin.






