Konjac Root Shirataki Noodles Factory Low Gi Konjac Pasta| Ketoslim Mo
Nezve chinhu ichi
Zvigadzirwa zveKonjaczvinogona kubatsira pahutano. Semuenzaniso, zvinogona kuderedza huwandu hweshuga muropa necholesterol, kuvandudza hutano hweganda neura uye kubatsira kuporesa ronda, kukurudzira kudzikira kwehuremu, nekutikonjacKunyudzwa kwakasimba kwazvo, kunogona kunyudza mafuta akawandisa mumuviri wako, zvekuti hazvibvisike mu vitro, uye konjac ine fiber yakawanda yekudya, kana munhu ane ura hwakaipa nemudumbu, handifaniri kudya, nekuti hazvisi nyore kugayiwa, zvakanaka kubvunza chiremba usati watora konjac.
Nzira yekubika:
1, kanga: geza manoodles kaviri wodurura mvura, isa mafuta muhari, isa manoodles wobva waakanya, isa zvinonhuhwirira, isa mvura wobika kwemaminitsi mashanu, unogona kudya, unogona zvakare kuwedzera zvekudya zvaunofarira zvakaita sebroccoli beef corn salad sauce nezvimwewo;
2, bika: isa mvura muhari kuti ifashaire, wobva waisa manoodles akachena, wedzera zvinonhuhwirira, tora wodya;
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Pasta yeKonjac |
| Huremu hwemanoodles: | 200g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura,Hupfu hweKonjac |
| Nguva yekushanda pasherufu: | mwedzi gumi nemiviri |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa zvinhu zveChina kamwe chete 2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Samples dzemahara 5. Low MOQ |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 98kJ |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 2.9g |
| Sodium: | 196mg |
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Vanhu vanobvunzawo
Ko manoodles ekonjac ane hutano here?
Zvigadzirwa zveKonjac zvinogona kubatsira pahutano. Semuenzaniso, zvinogona kuderedza huwandu hweshuga muropa necholesterol, kuvandudza hutano hweganda neura, uye kukurudzira kudzikira kwehuremu nekuwedzera kunzwa kwekuguta. Sezvinoita chero chikafu chinowedzera chisina kurongwa, vanhu vane matambudziko emudumbu kana mamiriro ekunze asingadiwi vanokurudzirwa kubvunza chiremba vasati vatora konjac.
Ungadya sei konjac noodles?
Manoodles eKonjac anogona kusanganiswa nemanoodles, anotonhora, manoodles esobho, manoodles akakangwa, akagadzirira kudyiwa, anogona kusanganiswa nesaladhi yekudya: zvichienderana nekuravira kwako, unogona kuwedzera masosi akasiyana-siyana, zvinhu zvakasiyana-siyana, kugadzira manoodles akasanganiswa anonaka. Bika kuti udye: unogona kufananidza sobho dzakasiyana-siyana, wedzera ndiro dzepadivi, wedzera manoodles ekonjac bika, manoodles esobho ane macalorie mashoma, anonaka uye akagadzirira kudyiwa. Akakangwa kuti udye: Manoodles eKonjac Q bomb inozorodza, wedzera zvinhu zvakakodzera, stir fry, manoodles akakangwa ane macalorie mashoma anogona kunakidzwa.
Unogona kutenga konjac here?
Ehe, Ketoslim Mo ikambani inogadzira chikafu chekonjac, ine nzvimbo yayo yekurima nekugadzira konjac, tine mutengo unokwikwidzana, kugadzirwa, dhizaini, kuvimbiswa kwemhando yepamusoro uye kutumira kwaunoda. Chinangwa chedu ndechekukubatsira kuderedza matambudziko asina kufanira mukuita kwekutenga kubva kuChina uye kuchengetedza mari yekutenga kwako, kusanganisira nguva nemari. Tinogona zvakare kukubatsira kutenga zvimwe zvigadzirwa nezvinhu zvekurongedza mahara.






