Chikafu cheKonjac chine macalorie mashoma Konjac Gold Inatant Noodles
MaNoodle eKonjac Gold Instant haakuvadzi ketone nekuda kwekuti haana makabhohaidhiretsi akawanda.
Ne 1.2g yemacarbohydrates chete uye macalorie mashanu pa 270g,Manoodles eKonjacdzakanakira avo vanoda pasta nekudya keto. Kune vanodya miriwo chete kana vanodya vasina gluten, konjac noodles ndeimwe yezvekudya zvinoderedza mafuta pakudya ketogenic, zvichiita kuti ive sarudzo yakanaka sezvo ichiwanikwa mumaresitorendi, magym, masupamaketi uye mapuratifomu ekudya.
Sezvo manoodles eKonjac achikura mukurumbira, mamwe marudzi ari kugadzira upfu hwekonjac hwakagadzirwa kare. Kana uri kudya chikafu chine macarbohydrate mashoma, unofanira kungwarira kuti zvimwe zvinoshandiswa, zvakaita semasosi, zvinotapira, uye miriwo ine starch, hazvipfuure muganho wemafuta ako.
Konjac (juruo), ine macalorie mashoma
Kuwanda kwestarch uye kuguta kwakasimba
Pamusoro pekudya kwe ketogenic low carbohydrate
Inogona kushandiswa panzvimbo pefurawa
Asi unofanira kuziva zvinotevera nezvekurambidzwa kushandiswa kwekonjac:
1. Konjac isina kubikwa ine chepfu, saka iva nechokwadi chekuti waibika kwemaawa anopfuura matatu usati waidya.
2. Konjac ine faibha yakawanda kwazvo, iyo isingagayike nekunyudzwa nyore nyore mushure mekupinda muura. Saka, vanhu vane dambudziko rekugaya uye kusagadzikana kwekugaya havafanirwe kudya zvakawandisa nguva imwe neimwe.
3 Konjac dzihwa, vanhu vane zviratidzo zvedzihwa vanofanira kudya zvishoma.
4, KonjacVarwere vane mapundu, kuvaviwa nezvimwe zviratidzo vanofanira kudya zvishoma.
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Manoodles eKonjac Gold Instant-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | gluten/mafuta/haina shuga/kabhohaidhiretsi shoma |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 125KJl |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 6.4g |
| Sodium: | 12mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Rumwe ruzivo nezve konjac noodles
| Mbudzi 1 | Sei konjac ichizadza?Mudzi weKonjac une 40% yefiber inonyungudika -- glucomannan. Nekuda kwehunhu hwayo hwekunwa mvura zvakanyanya, konjac yakapfuma mune fiber yekudya, iyo inogona kugadzira kunzwa kwekuguta, kuderedza cholesterol uye kuenzanisa shuga yeropa. |
| Mbudzi 2 | Sei konjac ichizadza?Konjac ine faibha inonyungudika, inonzi glucomannan, iyo inoita kuti munhu anzwe kuguta nekuda kwekuti inopinda zvishoma nezvishoma mudumbu uye inoratidzwa kuti inoderedza cholesterol uye inoyera shuga muropa. Konjac yakanaka sei zvichienderana nekuti unoibika sei. |
| Mbudzi 3 | Ko manoodles ekonjac ane macalorie 0 here? Manoodles ekonjac asina macalorie (paavhareji macalorie masere pa 200g) anogadzirwa kubva pamudzi wemuti wekonjac (konnyaku), uyo unogadzirwa hupfu usati washandurwa kuita manoodles ane upamhi hwakasiyana. Ane macalorie mashoma, asi achiri kuzadza, nekuti ane faibha yakawanda. |
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Ko manoodles egoridhe anokurumidza kuwedzera shuga muropa here?
Konjac noodles Iyi faibha inononoka kugaya chikafu uye inobatsira kuderedza kukwira kweshuga muropa. Nekuti inogayiwa zvishoma nezvishoma, glucomannan inopawo chikafu chebhakitiriya rakanaka muura kuitira kuti rigone kugadzira ma "short-chain fatty acids", kuderedza kuzvimba, uye kukurudzira kuburitswa kwe "enterotropic hormone peptide YY". Izvi zvinogona kubatsira hutano hwedumbu rako.
Konjac instant gold noodles ine carbohydrate shoma?
Ehe, ndizvozvo! Kutaura zvazviri, chigadzirwa chisina makabhohaidhiretsi! Uye hachina gluten!
Zvakaoma here kugaya manoodles ekonjac?
Macarbohydrate anoviriswa ari mukonjac anowanzo batsira hutano hwako, asi zvinogonawo kunetsa vamwe vanhu kugaya. Paunodya konjac, macarbohydrate aya anoviriswa muura hwako hukuru, uko anogona kukonzera migumisiro yakasiyana-siyana mudumbu.






