Mupunga weKeto slim Mo | Mupunga weShirataki Konjac | Mupunga usina gluten, une macalorie mashoma, une Keto Friendly
ZvechisikigoMupunga weKonjac:Mupunga weKonjachaina makabhohaidhiretsi. Yakagadzirwa kubva kune zvakasikwahupfu hwekonjacuye oat fiber, imhando isina gluten uye inotsiva mupunga wenguva dzose kuti ikubatsire kudzora huremu hwako. Konjac ine chinhu chakakosha zvikuru-glucomannanGlucomannan yakasimbiswa nesainzi kuti inokubatsira kudzora chishuwo chako chekudya nekuita kuti unzwe wakaguta kwenguva yakareba.Mupunga weKonnyakuine macalorie mashoma, haina vegan, haina mafuta, haina shuga, haina gorosi, uye yakapfuma mufayibha, zvichiita kuti ive sarudzo yakanakisisa pakatikutsiva chikafuchikafu.
Semunhumutengesi wechikafu chekonjac, tave takazvipira kupa vatengi chikafu chine hutano uye chinonaka kwemakore mazhinji. Mhando dzakasiyana-siyana dzakadai semupunga wekonjac,manoodles ekonjac orzvekudya zvekonjacndizvo zvatakawana izvozvi, uye tanga tichitsvaga mikana yakawanda yekudya zvine hutano. Tinokugamuchirai kuti mutibate.
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 21kJ |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Mupunga weKonjac weorganic |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura, Hupfu hweKonjac |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/ Mapuroteni mashoma/ |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa zvinhu zveChina kamwe chete 2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Samples dzemahara 5. Low MOQ |
Bvunzawo here?
Mupunga weKonjac, unozivikanwawo semupunga weshirataki, unotsiva mupunga unogadzirwa neupfu hwekonjac. Unokosheswa nekuda kwehuwandu hwawo hwakawanda hwefiber uye huwandu hushoma hwemacalorie.
Mupunga weKonjac unozivikanwa nevanhu vanodya chikafu chine macarbohydrate mashoma kana ketogenic nekuti une macarbohydrate mashoma nemacalorie mashoma. Hauna gluten uye hauna vegan, zvichiita kuti uve wakakodzera kune zvakasiyana-siyana zvekudya.
Mupunga weShirataki unogadzirwa zvakanyanya kubva ku konjac glucomannan, inova mhando yefayibha inotorwa kubva mu konjac yam (Amorphophallus konjac). Fayibha iyi inosanganiswa nemvura uye dzimwe nguva huwandu hushoma hwecalcium hydroxide kana chimwe chinhu chine alkaline kuti igadzire chinhu chakaita sejeli, icho chinozoumbwa kuita tsanga dzakaita semupunga.
Kwete, hazvina kunaka.
Ehe, ndiyo nzira yakakwana yekutsiva mupunga kune vanhu vanodya zvinhu zvakafanana.
Haina mafuta uye ine 5Kcal chete, 3.2g yemacarbohydrate pachikamu chimwe nechimwe, haina mafuta akawanda.
Fekitori yaKetoslim Mo
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Vanhu vanobvunzawo
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.

Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Kwete, inogadzirwa nefayibha inonyungudika mumvura, iyo inobatsira kuderedza uremu.
Sei mudzi wekonjac wakarambidzwa muAustralia?
Kunyangwe chigadzirwa ichi chakagadzirirwa kudyiwa nekudzvanya chirongo zvinyoro-nyoro, mutengi anogona kusveta chigadzirwa nesimba rakakwana kuti achiise mu trachea asingazive. Nekuda kwenjodzi iyi, European Union neAustralia dzakarambidza Konjac fruit jelly.
Ko manoodles ekonjac anogona kukurwadza here?
Kwete, yakagadzirwa nemudzi wekonjac, inova mhando yemuti wechisikigo, konjac noodles yakagadzirwa zvakanaka haizokuvadzi.
Ko manoodles ekonjac ndiKeto here?
Manoodles eKonjac haakuvadzi muviri. Ane 97% yemvura uye 3% yefayibha. Fayibha ine makabhohaidhiretsi, asi haina zvainoita pa insulin.






