Konjac rice keto | Ketoslim Mo oat konjac rice | shirataki chirwere cheshuga
Nezve chinhu
Mhando dzemupunga wepakati dzine starch shoma kana tichienzanisa nemupunga wepakati une mupunga mupfupi, izvo, zvichienderana nenzira yekubika uye mhando yemupunga, zvinogona kukonzera kukora kwakanyanya pane kunamira mundiro. Mhando huru dzemupunga wepakati dzinoshandiswa mu risotto imupunga weCarnaroli newaArborio.
Mupunga weKonjac Keto: KonjacMupunga weOat Pearl, unozivikanwawo seMupunga weChishamiso or Shirataki Rice, chikafu chinobatsira vanhu vane chirwere cheshuga uye chakakodzerawo vanhu vane chirwere cheshuga.mudzi wekonjac, yakapfuma mukonjac glucomannan.
Mupunga weKonjac OatInoisa hupfu hwe oat mumupunga wekonjac, zvichiita kuti uve nekuravira uye faibha ye oats. Inotsiva mupunga zvakanaka we keto ne low-carb. Konjac yakagadzirwa nemvura 97% uye 3% konjac plant fiber. Ichi chikafu chechisikigo chine macalorie mashoma, chine mafuta mashoma uye hachina shuga, uye chakakodzerawo kuti vane chirwere cheshuga vashandise sechikafu chikuru.
•Macalorie Akaderera/Mafuta/Makabhohaidhiretsi
• Hapana gluten
• Vane Chirwere cheshuga
Izvi hazvirevi kuti haugone kunakidzwa nechikafu chinonaka paunenge uchidya zvishoma nezvishoma. Konjac Oat Pearl Rice inogona kugutsa chido chako chekudya uye zvinodiwa kuti uderedze uremu. Zvigadzirwa zvedu zvese zvakanyoreswa nemasangano ane hunyanzvi akadai seHACCP, IFS, BRC, nezvimwewo, uye kuchengetedzeka nehutano zvinogara zvichiiswa pekutanga.
MASHANDISIRO EKUDYA/KUSHANDISA:
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Mupunga weparera weKonjac oat |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura,Hupfu hweKonjac |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/ Mapuroteni mashoma/faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kupa chimwe chete kuChina2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 37kJ |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0.46g |
| Makabhohaidhiretsi: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
- Kanga zvidimbu zvegariki nemafuta eavocado kusvika zvatsvukira zvishoma
- Isa mafuta egariki parutivi, uchisiya 0.5 tbsp chete mupoto ine ghee cleared butter.
- Sakura mupunga weshirataki une macarbohydrate mashoma nemunyu nemhiripiri kusvika mupunga watanga kumera.
- Sundidzira mupunga parutivi woisa maamino ekokonati wozora mupunga pamusoro pemuto.
- Sundidzira mupunga parutivi woisa mazai akakuyiwa kuti uite mazai akapfava akakuyiwa.
- Kanda mazai woafukidza kusvika asisina mvura.
- Shongedza ne chives, garlic chips dzakakangwa, uye shumira mafuta egarlic padivi!
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Vanhu vanobvunzawo
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Kwete, inogadzirwa nefayibha inonyungudika mumvura, iyo inobatsira kuderedza uremu.
Sei mudzi wekonjac wakarambidzwa muAustralia?
Kunyangwe chigadzirwa ichi chakagadzirirwa kudyiwa nekudzvanya chirongo zvinyoro-nyoro, mutengi anogona kusveta chigadzirwa nesimba rakakwana kuti achiise mu trachea asingazive. Nekuda kwenjodzi iyi, European Union neAustralia dzakarambidza Konjac fruit jelly.
Ko manoodles ekonjac anogona kukurwadza here?
Kwete, yakagadzirwa nemudzi wekonjac, inova mhando yemuti wechisikigo, konjac noodles yakagadzirwa zvakanaka haizokuvadzi.
Ko manoodles ekonjac ndiKeto here?
Manoodles eKonjac haakuvadzi muviri. Ane 97% yemvura uye 3% yefayibha. Fayibha ine makabhohaidhiretsi, asi haina zvainoita pa insulin.





