Mupunga une makabhohaidhiretsi mashoma, Mupunga weKonjac White Pearl | Ketoslim Mo
Nezve chinhu
Zvinhu zvikuru zvinoshandiswa pa:mupunga weparera wekonjacndeizvi: mudzi wekonjac nemvura; chinhu chikuru chiri mukonjac iglucomannan, inova rudzi rwefiber inobatsira muviri wemunhu. Kana yapinda muura, inonwisa mvura nekuzvimba kuti ibudise kunzwa kwekuguta, nokudaro ichideredza kudya; chechipiri, ine simba rekuvandudza nharaunda yeura, ichikurumidzisa peristalsis yeura uye inovandudza kuvimbiwa. Panguva imwe chete, mupunga wekonjac hauna shuga, macalorie mashoma, uyemakabhohaidhiretsi akadereraInogona kutsiva mupunga wenguva dzose uye kutengaKetoslim Mokonjac ya'smupunga weparerakuti kudya kwako kuve neutano hwakanaka.
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Mupunga weparera weKonjac-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | gluten/mafuta/haina shuga/kabhohaidhiretsi shoma |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 125KJ |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 6.4g |
| Sodium: | 12mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Unoziva here kuti mupunga upi une makabhohaidhiretsi mashoma?
| Danho rekutanga | Chausingazive ndechekuti mupunga wemusango inzvimbo yakanaka yekudya zvimwe zvinovaka muviri, zvinosanganisira zinc, vhitamini B6, uye folic acid. Mupunga wemusango une huwandu hwakaderera hwemakabhohaidhiretsi kupfuura mamwe marudzi emupunga, uine magiramu makumi matatu nemaviri emakabhohaidhiretsi pakapu imwe chete yemupunga wakabikwa (164 gramu). |
| Danho rechipiri | Chinotevera mupunga unogadzirwa nekonjac, nekuti konjac pachayo imbeu ine carbohydrate shoma, chikafu chine chekuita nekonjac chinogadzirwa nayo, macalorie akadererawo, akawanda haafanire kunetseka nezvedambudziko rehuwandu hweshuga muropa. |
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
mupunga wekonjac chii?
Mupunga wekugadzira weKonjac unogadzirwa neupfu hwakatsetseka hweKonjac nehupfu hudiki hune tekinoroji yakasiyana. Chimiro chayo chakafanana nemupunga wechisikigo, kuravira kwakapfava uye kunonaka, kunonamira, kunogona kubikwa mahara nefiber isina kucheneswa simba shoma rekupisa mupunga mutsva wekugadzira.
ndeupi mupunga wakaderera mumacarbohydrates?
Zvikafu zvine makabhohaidhiretsi mashoma zvinonyanya kuve mupunga, gorosi, chibage, oats nezvimwe zvekudya, saka macalorie akaderera imupunga weKonjac, une fiber yakawanda uye macalorie akaderera, nekonjac yakagadzirwa nemupunga weoat, pamusoro pemupunga werice, porridge yemillet yekubika, porridge yemupunga, kana porridge yemeal, macalorie avo kana tichienzanisa nemupunga, akaderera zvikuru, isarudzo yakanakawo.
Musiyano uripo pakati pemupunga wekonjac nemupunga wepearl wekonjac ndeupi?
Mupunga weKonjac nemupunga weparera weKonjac zvakafanana, upfu hwakatsetseka hweKonjac, hupfu hudiki sechinhu chikuru, hwakagadzirwa nenzira yakasiyana, hwakapfuma mufayibha yekudya, mvura shoma ine kabhoni uye kupisa kushoma, musiyano wavo unonyanya kuva muchimiro chisina kufanana, mupunga weKonjac unonyanya kunge mupunga murefu, uye mupunga weparera wakatenderera. Hapana musiyano mukuravira, mupunga weKonjac unogona kuwedzerwa kune zvimwe zvinongedzo kuti ugadzire mamwe manakiro emupunga.



