Dry konjac rice Shirataki Rice | Ketoslim Mo
Tsananguro yeChigadzirwa
Chimiro chayo chakafanana nemupunga wakajairika, asi unobatsira zvikuru pahutano.shirataki mupungaine macalorie mashoma uye makabhohaidhiretsi, saka ndiyo yakakwanakutsiva chikafukana uri kuedza kuderedza huremu kana kudzora shuga.Kuisanganisa nemupunga wako wezuva nezuva kunobatsirawo.Mupunga wekonjac wakaomainogadzirwa kubva pamidzi yechirimwa chekonjacuye ine zvinhu zvakachena uye zvinoteverwa, zvichiita kuti ive imwe nzira yakakwana pane mupunga wenguva dzose.
Ruzivo rwezvekudya
| Kukosha Kwakajairika: | Pa 200g(mupunga wakaoma wakabikwa) |
| Simba: | 28.4kcal/119kJ |
| Mafuta ese: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 6g |
| Faibha | 0.6g |
| Mapuroteni | 0.6g |
| Sodium: | 0mg |
| Zita rechigadzirwa: | Dry ShiratakiMupunga weKonjac |
| Tsanangudzo: | 200g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura,Hupfu hweKonjac |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 5Kcal |
| Zvimiro: | isina gluten/ Mapuroteni mashoma/Mafuta mashoma |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa zvinhu kamwe chete (kubva pakugadzira kusvika pakugadzira) 2. Makore anopfuura gumi eruzivo 3. Sevhisi yeOEM ODM OBM 4. Mienzaniso yemahara 5. Huwandu hweodha shoma hwakaderera |
Chokwadi nezveShirataki Konjac Rice
Shirataki mupunga(kanamupunga wakaoma wekonjac) inogadzirwa kubva kuchirimwa chekonjacuye ine 97% yemvura uye 3% yefayibha.
Mupunga wakaoma unoshanduka kuita sejeli kana wapedza kunwa mvura nekunyorova.
Mupunga wakaoma weKonjac chikafu chakanaka chekuderedza uremu uye kudzora shuga, nekuti magiramu zana ega ega emupunga wakaoma wekonjac ane macalorie 73KJ chete uye magiramu 4.3 emacarbohydrate, uye huwandu hwemafuta neshuga hunosvika 0.
Magadzirirwo emupunga weshirataki anozochinja mushure mekuomesa, saka usaomesa mufiriji zvigadzirwa zvakagadzirwa nemupunga weshirataki! Chengeta patembiricha yemukamuri!
Mirayiridzo yekubika
(Chiyero chemupunga nemvura i1:1.2)





