konjac midzi chikafu konjac vegan chikafu | Ketoslim Mo
Nezve chinhu ichi
Zvikafu zvemidzi yeKonjac: Zvikafu zvemidzi yeKonjac zvinosanganisiramanoodles ekonjac, manoodles eshirataki, konjac shrimp,zvekudya zvekonjac, nezvimwewo. Izvi zvinonzi dumbu regwayana rekonjac. Zvakagadzirwa nemudzi wemuti wekonjac, unonziwokonnyakuZita rechiLatin remuti wekonjac
iriAmorphophallusVanhu vanoitumidzawo kuti konjaku, elephant yam, devil's tongue, snake palm, uye voodoo lily. Balbu remuti - chikamu chemuti chinokura pasi pevhu - chinefaibha inonyungudukainonzi glucomannan.
Chikafu ichi chemidzi yekonjac chakaita sedumbu rine mvere, asichikafu chevegan, kushandiswa kwemaresipi nenzira dzakasiyana-siyana dzakadai sehot pot, zvekudya zvidiki, zvekudya zvepadivi.. chikafu chine macalorie mashoma, chakanakira kutsiva vanhu vari kudya chikafu chishoma, uye chakanakirawo vane chirwere cheshuga.
MASHANDISIRO EKUDYA/KUSHANDISA:
1. Kugadzirira poto inopisa, kuifashaidza.
2. Bvisa pasuru. Sukurudza chikafu chevegan kwemaminitsi 1 kusvika ku2.
3. Zviise muhari inopisa, wozozvisuka muhari, kwemasekonzi mashoma kana kungozvifashaidza zvichienderana nekuravira kwako.
3. Chaunofanira kunetseka nacho ndechekuti ungangoridza ruzha rwakadini uchinakidzwa neiyi noodle inonaka yakaita sespaghetti.
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Dumbu regwayana reKonjac hot pot |
| Huremu hwemanoodles: | 500g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura, Hupfu hweKonjac |
| Nguva yekushanda pasherufu: | mwedzi gumi nemiviri |
| Zvimiro: | isina gluten/ Mapuroteni mashoma/fiber yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa zvinhu zveChina kamwe chete 2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Samples dzemahara 5. Low MOQ |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 97kJ |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 4.6g |
| Sodium: | 0mg |
Vanhu vanewo matambudziko:
Ndezvipi zvekudya zvine mudzi wekonjac?
Chikafu chine fiber yakawanda, senge ma noodles edu e konjac, mupunga we konjac nezvikafu zvishoma, nezvimwewo.
Konjac yakachengeteka here?
Mudzi wekonjac usina kubikwa une chepfu, vanhuwo zvavo vane hutano vanogona kuudya kana pasina allergy.
Sei konjac yakarambidzwa muAustralia?
Nekuda kwekuti inogona kukonzera kudzipwa uye kuvhara dumbu, Australia yakarambidza kushandiswa kwayo sechikafu chekuwedzera muna 1986.
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Kwete, inogadzirwa nefayibha inonyungudika mumvura, iyo inobatsira kuderedza uremu.
Sei mudzi wekonjac wakarambidzwa muAustralia?
Kunyangwe chigadzirwa ichi chakagadzirirwa kudyiwa nekudzvanya chirongo zvinyoro-nyoro, mutengi anogona kusveta chigadzirwa nesimba rakakwana kuti achiise mu trachea asingazive. Nekuda kwenjodzi iyi, European Union neAustralia dzakarambidza Konjac fruit jelly.
Ko manoodles ekonjac anogona kukurwadza here?
Kwete, yakagadzirwa nemudzi wekonjac, inova mhando yemuti wechisikigo, konjac noodles yakagadzirwa zvakanaka haizokuvadzi.
Ko manoodles ekonjac ndiKeto here?
Manoodles eKonjac haakuvadzi muviri. Ane 97% yemvura uye 3% yefayibha. Fayibha ine makabhohaidhiretsi, asi haina zvainoita pa insulin.




