Konjac Jelly toppings fruit jelly bubble tea chewy Ketoslim Mo
Nezve chinhu ichi:
Zvekushongedza zveKonjac jellyChimiro chacho chinofarirwa nemabhora, chinonaka sechinotsenga, kuravira kwekutsenga kwakaita seQ bounce. chakagadzirwa nekonjac, chirimwa chizere nefaibha yekudya, inowedzerwa kwete chete mutii yemabubble asiwo mune chero tii kana mukaka waunoda, Tinopa vatengi musanganiswa wekugadzira uye mazano. Kugadzira mikana yekunwa isina muganho. Jelly reKonjac rakapfava uye rinokwesha, ndiro rinokubatsira uye rine hutano panzvimbo pemaparera etapioca! Iyi inozivikanwa ine mafuta mashoma.zvekudya zvishomakubva kuAsia zvinowedzera kunaka uye kunaka kune musanganiswa uyu wakasanganiswa kuti uve nemanzwiro anoshamisa emuromo aunoda - pasina macalorie akawedzerwa nemacarbohydrate.
• yakazara nefayibha yekudya, izvo zvinoita kuti unzwe kugutsikana nekudya zvishoma.
• Gutsa chishuwo chako chetii inotapira neBrown Sugar inonaka mbiri.Tii yemukaka& jelly dzinonaka dzisingadzivisiki mu syrup ine mafuta akawanda, ine caramel. Zvipe chinwiwa chemhando yepamusoro cheStarbucks nemutengo wakaderera.
• Kunaka kunana: Kuravira kwekutanga, Kuravira kweshuga yebrown,Matchakuravira uye kuravira kweSakura.
Hunhu
1. Yakagadzirira kushandiswa
2. Chengeta munzvimbo inotonhorera uye yakaoma, isina kuvhurwa kwegore rimwe chete
3. Inoshandiswa sechinwiwa chinotonhora, inonaka zviri nani
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Jeli reKonjaczvekushongedza |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura,Hupfu hweKonjac |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/ Mapuroteni mashoma/faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kupa chimwe chete kuChina2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 345Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 20.3g |
| Sodium: | 17mg |
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Vanhu vanobvunzawo
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.

Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Kwete, inogadzirwa nefayibha inonyungudika mumvura, iyo inobatsira kuderedza uremu.
Sei mudzi wekonjac wakarambidzwa muAustralia?
Kunyangwe chigadzirwa ichi chakagadzirirwa kudyiwa nekudzvanya chirongo zvinyoro-nyoro, mutengi anogona kusveta chigadzirwa nesimba rakakwana kuti achiise mu trachea asingazive. Nekuda kwenjodzi iyi, European Union neAustralia dzakarambidza Konjac fruit jelly.
Ko manoodles ekonjac anogona kukurwadza here?
Kwete, yakagadzirwa nemudzi wekonjac, inova mhando yemuti wechisikigo, konjac noodles yakagadzirwa zvakanaka haizokuvadzi.
Ko manoodles ekonjac ndiKeto here?
Manoodles eKonjac haakuvadzi muviri. Ane 97% yemvura uye 3% yefayibha. Fayibha ine makabhohaidhiretsi, asi haina zvainoita pa insulin.






