zvigadzirwa zvekonjac chikafu chehutano cheVegan Ketoslim Mo dumbu rinopisa rine mvere chena
Nezve chinhu ichi
Zvigadzirwa zveKonjac: Zvigadzirwa zveKonjac zvinosanganisirashirataki mupunga, shirataki noodle, konjac shrimp,zvekudya zvekonjac, nezvimwewo. inonzi dumbu jena rekonjac rine mvere. rakatorwa kubvamudzi wekonjac, iyo yainziwo konnyaku, Zita rechiLatin rekutichirimwa chekonjac
iriAmorphophallusVanhu vanoitumidzawo kuti konjaku, elephant yam, devil's tongue, snake palm, uye voodoo lily. Balbu remuti - chikamu chemuti chinokura pasi pevhu - chine fiber inonyunguduka inonziglucomannan.
Izvimudzi wekonjacchikafu chakaita sedumbu rine mvere, ruvara ruchena, kuravira kwekutsenga, asichikafu chevegan, mashandisirwo emaresipi nenzira dzakasiyana siyana dzakadai sehot pot, zvekudya zvidiki, ndiro dzekudyira.. ine chimiro chakaita sedumbu rine mvere, chikafu chine macalorie mashoma, chinotsiva vanhu vari kudya chikafu chisiri chekudya, uye chakanakirawo vane chirwere cheshuga.
MASHANDISIRO EKUDYA/KUSHANDISA:
1. Kupisa poto kusvika yafashaira.
2. Geza dumbu rine mvere kwemaminitsi 1 kusvika ku2.
3. Zviise muhari inopisa, wozozvisuka muhari, kwemasekonzi mashoma kana kungozvifashaidza zvichienderana nekuravira kwako.
3. Ingonakidzwa nechikafu chinonaka.
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Dumbu jena rine mvere rekonjac |
| Huremu hwemanoodles: | 500g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura,Hupfu hweKonjac |
| Nguva yekushanda pasherufu: | mwedzi gumi nemiviri |
| Zvimiro: | isina gluten/ Mapuroteni mashoma/Mafuta mashoma |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa zvinhu zveChina kamwe chete 2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Samples dzemahara 5. Low MOQ |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 73kJ |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 2.8g |
| Sodium: | 0mg |
Mibvunzo neMhinduro:
Sei konjac yakarambidzwa?
Zvakarambidzwa kubva muzvigadzirwa zvemaswiti neEuropean Commission zvichitevera nekuda kwenjodzi dzinogona kuitika kuvana.
Varimanoodles ekonjaczvakaipa kwauri here?
Kwete, Ongororo yakawana kuti konjac inogona kubatsira kuderedza cholesterol yese, LDL (yakaipa) cholesterol, uye triglycerides.
Ko konjac yakarambidzwa muAustralia here?
Ehe, nekuda kwenjodzi dzinogona kuitika kuvana.
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.

Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Kwete, inogadzirwa nefayibha inonyungudika mumvura, iyo inobatsira kuderedza uremu.
Sei mudzi wekonjac wakarambidzwa muAustralia?
Kunyangwe chigadzirwa ichi chakagadzirirwa kudyiwa nekudzvanya chirongo zvinyoro-nyoro, mutengi anogona kusveta chigadzirwa nesimba rakakwana kuti achiise mu trachea asingazive. Nekuda kwenjodzi iyi, European Union neAustralia dzakarambidza Konjac fruit jelly.
Ko manoodles ekonjac anogona kukurwadza here?
Kwete, yakagadzirwa nemudzi wekonjac, inova mhando yemuti wechisikigo, konjac noodles yakagadzirwa zvakanaka haizokuvadzi.
Ko manoodles ekonjac ndiKeto here?
Manoodles eKonjac haakuvadzi muviri. Ane 97% yemvura uye 3% yefayibha. Fayibha ine makabhohaidhiretsi, asi haina zvainoita pa insulin.





