Chikafu cheKonjac chakakurumbira (Spicy flavour latiao) Dumbu rebvudzi remuriwo rinopisa | Ketoslim Mo
Idzi dzakanaka kwazvo. Dzinonaka, pamwe se octopus kana squid, uye musanganiswa wezvinonhuwira wakanaka kwazvo. Dzine macalorie mashoma, dzinenge makumi maviri papaketi, Bhokisi remabhegi madiki makumi maviri, zviri nyore kutakura, saka chikafu chakanaka chine macalorie mashoma chinogutsa muviri.
Tine mana mana emhando iyi yekudya:
Kuravira kwemhiripiri yakakangwa: 22g pabhegi diki, 11kcal pabhegi;
Zvekudya zvinonaka zvemupoto zvinosvika magiramu makumi maviri nemaviri pabhegi diki, uye bhegi rega rega rinosvika 24Kcal chete;
Kuravira kweSauerkraut: bhegi diki rega rega 22 magiramu, bhegi rega rega 15Kcal chete;
Kune avo vasati vambodya zvekudya zvekonjac izvi, ndinokukurudzirai kuti muedze zvekudya zvemapickle zvisina spice uye zvekudya zvehotpot kekutanga, nepo mhiripiri dzakabikwa nezvinonhuwira zvichipisa uye zvichinetsa kunzwa.
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Zvokudya zveKonjac - Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 20g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura, Upfu hweKonjac, Mhiripiri yakakangwa (mhiripiri yemapfunde), mafuta erapeseed, starch, munyu unodyiwa, mhiripiri, shuga chena, zvinonhuwira, mbiriso yakatorwa, Zvekudya zvinowedzerwa (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), essence inodyiwa |
| Nguva yekushanda pasherufu: | mwedzi mipfumbamwe |
| Zvimiro: | gluten/mafuta/haina shuga/kabhohaidhiretsi shoma |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina 2. Anopfuura makore gumi eruzivo 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 482kJ |
| mapuroteni | 0g |
| Mafuta: | 9.4g |
| Makabhohaidhiretsi: | 5.2g |
| Faibha yekudya | 5.7g |
| Sodium: | 926mg |
Ungadawo
Ungabvunza
1. Chii chinonzi chikafu cheKonjac?
Konjac, Konjac yekare imhando yemuti wemumakomo unokura uchitenderedza Sichuan Basin. Chinhu chikuru chayo chikuru ikonjac gluomannan ifayibha yekudya inonyungudika mumvura, fayibha yekudya inobatsira kuchengetedza mashandiro emukati memuviri wemunhu, chinhu chine simba shoma, chinozivikanwa sechinovaka muviri chechinomwe chemuviri wemunhu, chikafu chekonjac chakaumbwa neKonjac gluomannan chine kuravira kwakasimba, chinopfava uye chakakangwa, chikafu chakanakira vanhu vanoda runako!
2, ruzivo rwechigadzirwa chebvudzi remuriwo rinopisa?
Mutengo: KETOSLIM MO
Kwete zvechisikigo;
Zviri mukati: 22g pabhegi diki, 23Kcal chete pabhegi;
Kwakatangira chiratidzo: China
Kuravira: kuravira kwepoto inopisa, kuravira kwemhiripiri yakakangwa, kuravira kwekabichi yakakangwa, kuravira kwezvinonhuwira
Saizi yekurongedza: 16 * 15cm
Kuchengeta: Chengeta munzvimbo inotonhorera uye yakaoma



