Kudya Kwakagadzirira Kudyiwa | Kutsiva Mupunga, Mupunga weKonjac Wakakurumidza Kushandiswa | Ketoslim Mo
Nezve chinhu
Mupunga wekonjac unokurumidza kufanana nemupunga wekonjac, asi mupunga wakaoma. Unogona kuunyika mumvura inopisa kwemaminitsi mashoma usati wadya. Mupunga wekonjac unokurumidza uye wakasununguka, uye unogona kunakidzwa nechikafu chinonaka mumaminitsi mashoma chete. Wakakodzera vashandi vemuhofisi nevatengi vanodya vega kuti vanakirwe nechikafu chiri nyore uye chinokurumidza; asi mupunga wekonjac unobatsira muviri wemunhu. Chinhu chikuru chinoumbaKetoslimMo'sZvigadzirwa zvekonjac midzi yekonjac, ine zvinovaka muviri zvakawanda. Ine glucomannan uye fiber, haina shuga uye ine macalorie mashoma.
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Mupunga weKonjac weHalal Instant |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura, upfu hweKonjac |
| Zvimiro: | Chikafu cheHalal/Chikafu chine faibha yakawanda/Chikafu cheVegan/Kunaka kunonhuhwirira |
| Basa: | Kuderedza Huremu, Zviri nyore kutakura, Kutsiva Chikafu Chemuriwo |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Huremu hwese: | 230g |
| Makabhohaidhiretsi: | 31g |
| Mafuta Ari Mukati: | 7.2g |
| Hupenyu hweSherufu: | Mwedzi gumi nemiviri |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa kwenzvimbo imwe chete |
| 2. Anopfuura makore gumi eruzivo | |
| 3. OEM ODM OBM inowanikwa | |
| 4. Mienzaniso yemahara | |
| 5. MOQ yakaderera |
| Chokwadi Nezvekudya Zvinovaka Muviri | |
| Kushumira kaviri pamudziyo mumwe nemumwe | |
| Saizi yekuchekerera | Chikamu chimwe chete (100g) |
| Mari Pachikamu chimwe nechimwe: | 212 |
| Macalorie | |
| % Kukosha kwezuva nezuva | |
| Mafuta ese 7.2g | 12% |
| Makabhohaidhiretsi ese 31g | 10% |
| Mapuroteni 3.8g | 6% |
| Fiber yekudya 4.3g | 17% |
| Shuga Yese 0g | |
| Isa 0g Shuga Yakawedzerwa | 0% |
| Sodium 553mg | 28% |
| Hazvina kukosha kuwana macalorie kubva mumafuta, mafuta akazara, mafuta etrans, cholesterol, shuga, vhitamini A, vhitamini D, calcium nesimbi. | |
| *Percent Values yezuva nezuva inobva pakudya kwemacalorie zviuru zviviri. | |
Zvakanakira zvedu
CHIKAFU CHEHALAL:Ketoslim MoMupunga wekonjac une halal uye unoenderana nezvinodiwa neIslam. Izvi zvinoreva kuti vatengi vechiMuslim vanogona kunakidzwa nechikafu ichi chinonaka chakagadzirwa vasina kunetseka nezvekuwanda kwacho.
ZVINHU ZVAKAWANDA ZVEFAIBHAI: Mupunga wekonjac unobva wangoshandiswa pakarepo une faibha yakawanda, inova chinhu chinobatsira pakuchengetedza hutano. Faibha yakawanda inokurudzira kushanda zvakanaka kwegadziriro yekugaya chikafu, inodzivirira kuvharika, uye inobatsira kudzora huwandu hweshuga muropa necholesterol. Nekudya Konjac Rice yedu, unogona kuwedzera nyore nyore kudya kwako faibha kuti uvandudze hutano hwako hwese.
Muriwo: Mupunga wedu wekonjac chikafu chemuriwo chisina zvimwe zvinowedzerwa. Iyi isarudzo yakanaka kune avo vanotevera kudya kwemuriwo. Ungave uchida kudya kwemuriwo kana kuti uri kutsvaga kudya kwemuriwo, Konjac Rice Moments yedu inokupa kudya kwemanheru kwemuriwo kunovaka muviri.
KURAVA KUNONAKA: Mupunga wedu wekonjac unokurumidza kuravira une kuravira kwakapfuma uye kunonaka, zvichiunza ruzivo rwekuravira runonakidza kune vanoda chikafu chine zvinonhuwira. Chinonaka chinogona kuwedzera kunaka kwechikafu ukuwo chichikurudzira nzara uye chichiwedzera kufarira chikafu. Kana uchida chikafu chine zvinonhuwira, mupunga wedu wekonjac uchakupa chikafu chinopisa chinonaka.
Mufananidzo Wezvakadzama
Nzira Yokubika
Mamiriro Ezvinhu Anoshanda
Fekitori






