chikafu chekonjac chine flavour ye sauerkraut cheKetoslim Mo chikafu chemuriwo chine 22g
Nezve chinhu ichi:
Konjacchikafu chekudya: Chikafu chedu chekonjac chinonziwo LaTiao kuChina, chimiro chakafanana nechikafu cheWeiLong, uye chikafu chedu chekonjac chakagadzirwa kubva mumudzi wekonjac, Zvese zvekudya zvechisikigo zvine hutano, zvakazara nefaibha yekudya, magadzirirwo echikafu ichi akafanana nekonjac inonakajelliesvakaisa tii dzemabubble, asi iyi yaive "yakanyorova zvishoma".
Zvimwe zvinonaka: Kune mana ekunakira aunogona kusarudza, sauerkraut ine spicy hotpot uye pepper yakakangwa, vhura package uye uchanzwa kunhuhwirira, manakiro akasiyana anokupa manzwiro akasiyana, kana uchikwanisa kutora kunaka kune spicy, edza kune spicy, kana uchida kunaka kune sour, edzasauerkrautkuravira.
Zviri nyore kuuya nazvo: Paketi yega yega ine 22g (20g yekuravira kunonaka), unogona kunakidzwa nechikafu chekonjac kumba uye kana uchida kugovera neshamwari kana kuuya nacho, ingochiisa muhomwe, unakirwe nekunaka kwacho chero nguva uye chero kupi!
MASHANDISIRO EKUDYA/KUSHANDISA:
1. Bvisa pasuru yacho.
2. Yagadzirira kudyiwa.
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Konjac snack sauerkraut flavour |
| Huremu hwemanoodles: | 22g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura, Upfu hweKonjac, Mhiripiri yakakangwa (mhiripiri yemapfunde), mafuta erapeseed, starch, munyu unodyiwa, mhiripiri, shuga chena, zvinonhuwira, mbiriso yakatorwa, Zvekudya zvinowedzerwa (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), essence inodyiwa |
| Nguva yekushanda pasherufu: | mwedzi mipfumbamwe |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa zvinhu zveChina kamwe chete 2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Samples dzemahara 5. Low MOQ |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 295kJ |
| Mapuroteni: | 1.1g |
| Mafuta: | 3.2g |
| Makabhohaidhiretsi: | 4.5g |
| Faibha yekudya | 7.2g |
| Sodium: | 1380mg |
Mibvunzo neMhinduro
Chii chinonzi konjac snack?
Pakutanga, munhu angafunga kuti chikafu chinogadzirwa uchishandisa squid kana octopus. Asi kutaura chokwadi, chikafu chinogadzirwa uchishandisa hupfu hwekonjac. Zvinoiswa muzvikamu zvakasiyana kuti zvidyiwe zviri nyore, saka unogona kuzviunza chero kwaunoda. Sachet imwe neimwe inongoda kusvika 26kcal, izvo zvakanaka pakudya.
Chii chinonzi Weilong snack?
Weilong Foods ikambani inogadzira uye inogadzira manoodles ane spicy, hove dzakaomeswa, nezvimwe zvekudya zvemazuva ano.
Chii chinonaka paWeilong?
Ruzivo Rwese rweWeilong Delicious Global Holdings.
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.

Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri





