chikafu chekonjac chechina chikafu chekonyaku (Hot pot Flavor) | Ketoslim Mo
Zvokudya zvekonjac zveChinaZvimisikidzo ndeizvi: mvura,hupfu hwekonjac、sitachi、mafuta emuriwo、chili、munyu、shuga chena、Nguva yekuzorora: mwedzi gumi nemiviri; Huremu hwese 270g, inochengetwa munzvimbo inotonhorera uye yakaoma. Usaiomese.
Chikafu chekudya chisina shuga yakawanda chinogadzirwa nemafuta akawanda, chinogadziriswazve konjac chikafu chekukurumidza chekonjac chikafu chekudya chekudya chemazuva ese
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Chinachikafu chekonjac-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 22g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura,Upfu hweKonjac, Mhiripiri yakakanyiwa (mhiripiri yemapfunde), mafuta erapeseed, starch, munyu unodyiwa, mhiripiri, shuga chena, zvinonhuwira, mbiriso yakatorwa, Zvekuwedzera zvekudya (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), essence inodyiwa |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga,kabhohaidhiretsi yakaderera/ |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 456kJ |
| Mapuroteni: | 1.1 g |
| Mafuta: | 6.2g |
| Makabhohaidhiretsi: | 7.6g |
| Sodium: | 1026 mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Chii chinonzi konjac snack?
| Danho rekutanga | Munhu angafunga kuti chikafu chinogadzirwa nesquid kana octopus. Asi kutaura chokwadi, chikafu chinogadzirwa neupfu hwekonjac. |
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri




