low calorie pasta noodles丨Ketoslim Mo Gluten yemahara karoti noodles
Pasta ine macalorie mashomazvigunwe zvakagadzirwa kubva pakutangamudzi wekonjac, iyo yakazara nefayibha yekudya, mafuta asina uye makabhohaidhiretsi asina, sarudzo yekuchenjera yekuderedza uremu, chimiro chayo chakafanana nechechinyakarevermicelli(spaghettiuye tinowedzera hupfu hwemuriwo hwekaroti, kana uchida kunaka kwekaroti, izvi zvinogona kukunakira zvakanaka,manoodles ekonjacHazvina kunaka, chikafu ichi chevegan chinogona kuva chinonaka, kubika kwacho kuri nyore uye kuri nyore, uye unogona kuwedzera chero zvinoshandiswa kana muto kuti ugadzire resipi yako chaiyo,. Nekuda kwehuwandu hwefayibha, uchanzwa nzara mushure menguva yakareba, mabhenefiti acho anopfuura izvi, hapana makabhohaidhiretsi akanaka kunechirwere cheshuga, inzwa manoodles anonaka usinganetseki nezve chero chinhu, edza konjac noodle yedu uye gamuchira hupenyu hune hutano izvozvi!
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | konjac noodle-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura, Upfu hwekaroti |
| Nguva yekushanda pasherufu: | mwedzi gumi nemiviri |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 21kJ |
| Shuga: | 0g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
MASHANDISIRO EKUDYA/KUSHANDISA:
1. Kufashaira hari hombe yemvura ine munyu mushoma. Wedzera pasta wobika kwemaminitsi 8 kusvika ku10 kana kusvika yanyatsobuda; bvisa mvura.
2. Panguva imwe chete, mupoto diki pamoto uri pakati nepakati, nyungudutsa chipunu chimwe chete chebhota. Wedzera gariki wobika kwemasekonzi makumi matatu kusvika makumi matanhatu kana kusvika gariki yatanga kutsvukira.
3. Mundiro diki, sanganisa parsley, basil, marjoram, thyme, chipunu chimwe chebhota, munyu nepepper nhema yakakuyiwa negariki yakabikwa; sanganisa zvakanaka. Sanganisa nepasta wopa.
Ungadawo
Ungabvunza
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Kwete, inogadzirwa nefayibha inonyungudika mumvura, iyo inobatsira kuderedza uremu.
Sei mudzi wekonjac wakarambidzwa muAustralia?
Kunyangwe chigadzirwa ichi chakagadzirirwa kudyiwa nekudzvanya chirongo zvinyoro-nyoro, mutengi anogona kusveta chigadzirwa nesimba rakakwana kuti achiise mu trachea asingazive. Nekuda kwenjodzi iyi, European Union neAustralia dzakarambidza Konjac fruit jelly.
Ko manoodles ekonjac anogona kukurwadza here?
Kwete, yakagadzirwa nemudzi wekonjac, inova mhando yemuti wechisikigo, konjac noodles yakagadzirwa zvakanaka haizokuvadzi.
Ko manoodles ekonjac ndiKeto here?
Manoodles eKonjac haakuvadzi muviri. Ane 97% yemvura uye 3% yefayibha. Fayibha ine makabhohaidhiretsi, asi haina zvainoita pa insulin.





