Hutano Natural Keto Zvikafu konjac bubble Jelly| Ketoslim Mo
Nezve chinhu ichi:
Tii yebhabhujeli rekonjacChimiro chacho chinofarirwa nebhora, chinonaka sechinonaka, Q bounce. chakagadzirwa kubva ku konjac, chirimwa chizere nefaibha yekudya, inowedzerwa kwete chete mutii yemabubble asiwo mune chero tii kana mukaka waunoda, Tinopa vatengi musanganiswa wekugadzira uye mazano. Kugadzira mikana yekunwa isina muganho. Jelly reKonjac rakapfava uye rinokwesha, ndiro rinokubatsira uye rine hutano panzvimbo pemaparera etapioca! Iyi inozivikanwa ine mafuta mashoma.chikafu chekonjackubva kuAsia zvinowedzera kunaka uye kunaka kune musanganiswa uyu wakasanganiswa kuti uve nemanzwiro anoshamisa emuromo aunoda - pasina macalorie akawedzerwa nemacarbohydrate.
• yakazara nefayibha yekudya, izvo zvinoita kuti unzwe kugutsikana nekudya zvishoma.
• Gutsa chishuwo chako chetii inotapira netii yeBrown Sugar Milk inonaka mbiri uye jellies dzinonaka mu syrup ine bota, caramel. Zvipe zvinwiwa zveStarbucks zvemhando yepamusoro nemutengo wakaderera.
• Kunaka kunana: Kuravira kwekutanga, kuravira kweshuga yebrown, kuravira kweMatcha uye kuravira kweSakura.
Hunhu
1. Yakagadzirira kushandiswa
2. Chengeta munzvimbo inotonhorera uye yakaoma, isina kuvhurwa kwegore rimwe
3. Inoshandiswa pakumwa chinwiwa chinotonhora, inonaka zviri nani
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Tii yebhabhujeli rekonjac |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura,Hupfu hweKonjac |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0Kcal |
| Zvimiro: | isina gluten/ Mapuroteni mashoma/ |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kupa chimwe chete kuChina2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 336kJ |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 18.4g |
| Faibha yekudya | 3g |
| Sodium: | 17mg |
Chaizvoizvo konjac uye inogona kushandiswa sechinhu chisina kugadzirwa kugadzirajelly yekonjac inonaka.Inogona kusanganiswa nemhando dzakasiyana dzezvinhu zvakagadzirwa. Ndiyo imwe yadzo, uye inogona kushandiswawo sechinhu chidiki mutii yemukaka chete.konjac jelly bobaUye pearl ine nzvimbo imwe chete ndeyekuti inogona kugadzirwa kuita manakiro akasiyana-siyana, akadai sekunaka kwepakutanga, matcha, shuga nhema, nezvimwewo. Pakuravira, akakamurwawo kuva soft waxing type, elastic crisp type uye heat resistant kuti aenderane nezvigadzirwa zvakasiyana zvemukaka.
Nzvimbo inodyiwa: Inogona kuwedzerwa kune zvakasiyana-siyana zvezvinwiwa, zvakaita se: tii yemukaka/kofi/mukaka/mukaka wekokonati/michero, nezvimwewo.
Vanhu vanobvunzawo kuti:
Chiikonjactii yebubble?
Yakagadzirwa nekonac iyo yakasikwa yakazara nefiber inonyunguduka inonziglucomannanpachinzvimbo chemaparera etapioca ane macalorie akawanda.
Chii chinonzi jelly nhema mutii yemabubble?
Maparera matema eBoba tapiocaInonziwo maburi kana maparera..
Majeli ari mutii yemabubble anogadzirwa nei?
yakagadzirwa kubvanyama yekokonati, kana konjac, muriwo kubva pachinhu chinogadzirwa.





