Fekitari yakananga keto Konjac udon noodles | Ketoslim Mo
Kwekutenga konjac noodles
Ketoslim MoSemupi wezvekudya zvechikafu anokupa zvinhu zvakasiyana-siyana, tinopa zvigadzirwa zvakanakisisa pamitengo yakanakisa yeresitorendi yako, bhawa, supermarket, kicheni, gym, chitoro chezvekudya zvechikafu chakareruka nezvimwewo.
Chinangwa chedu hachisi chekupa vatengi vedu chetezvigadzirwa zvakanakisisa zvekutengesa zvinhu zvakawandapamitengo yakaderera, asiwo kupa rubatsiro rwakanaka kune vatengi vega vega uye kutumira nekukurumidza. Sezvo tanga tiri muindasitiri yekonjac kwemakore anopfuura gumi, tine zvimwemanoodles ekonjac udon. Sezvo tanga tiri muindasitiri yekonjac kwemakore anopfuura gumi, tine hukama hwakanaka nevanobika maresitorendi, nzvimbo dzekubika uye nyanzvi dzezvekudya munyika yese. Tinovimba kuti tichava nzvimbo imwe chete yekugovera zvese zvaunoda zvekudya zvakawanda.
Shuga isina konjac pasta gluten yemahara konjac spaghetti noodles Konjac udon noodles
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | konjac udon noodle-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac,Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | gluten/mafuta/isina shuga,kabhohaidhiretsi yakaderera/ |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 4KCal |
| Shuga: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 3.2g |
| Sodium: | 7 mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Zvimwe zvidiki zveruzivo nezve konjac
| Danho rekutanga | Kubvazvigadzirwa zvekonjacinogona kukanganisika uye kuora pasina kuchengetwa kwemvura, kushandiswa kwemvura yeLye kuchengetedza chikafu mubhegi (pasina kuwedzera zvinochengetedza) kunochengetedza chimiro chechikafu cheKonjac, pamwe nekunaka kuri nani. |
| Danho rechipiri | Chikafu cheKonjac chakapfuma mufayibha, asi hachikwanise kupa simba rakakwana uye mapuroteni, saka idyachikafu chekonjacPanguva imwe chete, yeukai kusanganisa michero, miriwo nenyama yekudya, saka zvinobatsira hutano. |




