Mugadziri weShirataki konjac noodles akakora uye anonaka pasta | Ketoslim Mo
Shirataki konjac noodleinonziwo miracle noodles, Zvimwe zvinhu zvine macalorie mashoma, makabhohaidhiretsi mashoma uye fiber yakawanda, haina gluten, inogadzirwa kubvaglucomannan, rudzi rwefayibha inobva pamudzi wemuti wekonjac. Chirimwa cheKonjac chinokura muJapan, China neSoutheast Asia. Chine makabhohaidhiretsi mashoma anogayiwa — asi akawanda emakabhohaidhiretsi acho anobva mufayibha yeglucomannan. "Shirataki" muchiJapan zvinoreva "mapopoma machena,” iyo inotsanangura chitarisiko chemanoodles chinopenya. Anogadzirwa nekusanganisa hupfu hweglucomannan nemvura yakajairwa nemvura shoma yemuriwo, izvo zvinobatsira manoodles kuchengetedza chimiro chawo.
Manoodle edu eShirataki konjac rudzi rwepasta yakaonda, asi chikafu chechisikigo chine hutano, chinobatsira kudzikisa huremu, fiber iri mukonjac inononoka kubuda mudumbu, saka vanhu vanogara vakaguta kwenguva yakareba uye vanopedzisira vadya zvishoma. Uyezve, Glucomannan yakaratidzwa kuti inobatsira kudzikisa huwandu hweshuga muropa muvanhu vane chirwere cheshuga uye insulin resistance.
Zvimiro:
- • Keto • Hazvikuvadzi shuga muropa
- • Hapana Gluten • Hapana zviyo
- • Vegan • Isina soya
Mirayiridzo:
- 1. Pisa ovheni kusvika pa350°F (175°C).
- 2. Sukurudza manoodles mumvura inoyerera kwemaminitsi maviri.
- 3. Isa manoodles mupoto wobika pamoto wepakati-pakati kwemaminitsi mashanu kusvika gumi, uchikurunga-kurunga nguva nenguva.
- 4. Manoodles paanenge achibika, zora mafuta emuorivhi kana bota mukapu mbiri dzeramekin.
- 5. Isa manoodles akabikwa muramekin, wedzera zvimwe zvinoshandiswa wobva wasanganisa zvakanaka. Bika kwemaminitsi makumi maviri, bvisa muovheni wozopa.
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Shiratakimanoodles ekanjac |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Nguva yesherufu | mwedzi gumi nemiviri |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga,kabhohaidhiretsi yakaderera/faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa zvinhu chimwe chete muchina 2. Kupfuura makore gumi eruzivo 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 21Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa:
1. Sei manoodles ekonjac achirambidzwa?
Bnekuda kwekuwanda kwedambudziko rematumbu kana pahuroVana nevakadzi vane pamuviri kana kuti vanoyamwisa havafanirwe kutora mishonga yekonjac.
2. Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Kwete, inogadzirwa nefayibha inonyungudika mumvura, iyo inobatsira kuderedza uremu.
3. Musiyano uripo pakati pemanoodles ekonjacuyemanoodles eshirataki?
Konjac inouya yakaita sebhokisi remakona uye shirataki dzakaita semanoodles.
4. Manoodles eShirataki haana kunaka here kwauri?
Kwete, zvakafanana nekonjac noodles, yakagadzirwa nefiber inonyungudika mumvura, iyo inobatsira kuderedza uremu.
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Kwete, inogadzirwa nefayibha inonyungudika mumvura, iyo inobatsira kuderedza uremu.
Sei mudzi wekonjac wakarambidzwa muAustralia?
Kunyangwe chigadzirwa ichi chakagadzirirwa kudyiwa nekudzvanya chirongo zvinyoro-nyoro, mutengi anogona kusveta chigadzirwa nesimba rakakwana kuti achiise mu trachea asingazive. Nekuda kwenjodzi iyi, European Union neAustralia dzakarambidza Konjac fruit jelly.
Ko manoodles ekonjac anogona kukurwadza here?
Kwete, yakagadzirwa nemudzi wekonjac, inova mhando yemuti wechisikigo, konjac noodles yakagadzirwa zvakanaka haizokuvadzi.
Ko manoodles ekonjac ndiKeto here?
Manoodles eKonjac haakuvadzi muviri. Ane 97% yemvura uye 3% yefayibha. Fayibha ine makabhohaidhiretsi, asi haina zvainoita pa insulin.







