zvishamiso zvemanoodles zvekudya zvese Konjac oat lasagne | Ketoslim Mo
Musiyano uripo pakati pe oatmeal nepasta(kana kuti spaghetti) inyaya yekuti pasta yakatetepa uye oat lasagne yakafara, asi yakagadzirwa neupfu hwekonjac, chimwechikafu che keto che organicKonjac ine macarbohydrate mashoma inoita kuti ura hwako huchene
OEM&ODM Shirataki noodle inonaka ine Gluten isina Gluten chikafu chekonjac chemuriwo Konjac oat lasagne
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Konjac Oat Lasagne-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga,kabhohaidhiretsi yakaderera/faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 8Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 4g |
| Sodium: | 0mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri




