Mupunga une mapuroteni akawanda, Konjac Rice | Macarbohydrate mashoma, isina gluten | Ketoslim Mo
Nezve chinhu
Mupunga une mapuroteni akawanda imhando yemupungamupunga wekonjacChinhu chikuru chayo mudzi wekonjac, iyo yakapfuma muglucomannanMupunga uyu une mapuroteni akawanda (mupunga une portein yakawanda) hauna macarbohydrates akawanda, keto, fiber yakawanda, hauna gluten, uye une mabhenefiti akawanda kumuviri:
MAKALORI AKADERERA:Mapuroteni Akabikwa KareMupunga weKonjacine macalorie mashoma, zvichiita kuti ive sarudzo yakanaka kune avo vari kutsvaga kuderedza kudya kwavo macalorie. Ine chidimbu chidiki chete chemacalorie emupunga wenguva dzose, zvichiita kuti ive sarudzo yakanaka yekuderedza uremu.
MACARB AKADERERA:Yakabikwa kare ine mapuroteni akawandamupunga wekonjacine shuga shoma zvakanyanya, zvichiita kuti ive yakakodzera kune avo vanotevera kudya kusina makabhohaidhiretsi akawanda kana ketogenic. Iyi ndiyo sarudzo yakakwana kune avo vari kutsvaga kuderedza kudya kwavo sitachi uku vachidya kudya kwemanheru kunonaka.
Hapana Gluten:Mupunga weKonjac wakabikwa kare hauna gluten, inova sarudzo yakanaka kune avo vanotya gluten kana vanotevera kudya kusina gluten.
Ruzivo rwezvekudya
| Chokwadi Nezvekudya Zvinovaka Muviri | |
| Kushumira kaviri pamudziyo mumwe nemumwe | |
| Saizi yekuchekerera | Chikamu chimwe chete (100g) |
| Mari Pachikamu chimwe nechimwe: | 351 |
| Macalorie | |
| % Kukosha kwezuva nezuva | |
| Mafuta ese 1.1g | 2% |
| Mafuta Akaguta 0g | 0% |
| Mafuta eTrans 0g | |
| Makabhohaidhiretsi ese 67g | 22% |
| Mapuroteni 16.5g | 28% |
| Fiber yekudya 0.6g | 2% |
| Shuga Yese 0g | |
| Isa 0g Shuga Yakawedzerwa | 0% |
| Sodium 0g | 0% |
| Hazvina kukosha kuwana macalorie kubva mumafuta, mafuta akazara, mafuta etrans, cholesterol, shuga, vhitamini A, vhitamini D, calcium nesimbi. | |
| *Percent Values yezuva nezuva inobva pakudya kwemacalorie zviuru zviviri. | |
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Mapuroteni AkawandaMupunga weKonjac |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mupunga, upfu hwepuroteni yemupunga,upfu hwekonjac, starch yechibage ine amylose yakawanda |
| Zvimiro: | Hapana Gluten/Mafuta Mashoma/Mapuroteni Akawanda/Hapana Sodium |
| Basa: | Kuderedza Huremu, Kuderedza Shuga Muropa, Kudya MuriwoKutsiva Chikafu |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Huremu hwese: | 80-120 (inogadziriswa) |
| Makabhohaidhiretsi: | 16.5g |
| Mafuta Ari Mukati: | 1.1g |
| Hupenyu hweSherufu: | Mwedzi gumi nemiviri |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa kwenzvimbo imwe chete |
| 2. Anopfuura makore gumi eruzivo | |
| 3. OEM ODM OBM inowanikwa | |
| 4. Mienzaniso yemahara | |
| 5. MOQ yakaderera |
Mufananidzo Wezvakadzama
Mamiriro Ezvinhu Anoshanda
Fekitori
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co., Ltd
Nyanzvi yekugadzira konjac, zvaunobhadhara zvine hunhu hwakanaka, uye zvaunonzwa sebasa rekutarisira
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
100% Isina GMO; Haina kukanganiswa nekuongororwa kweallergy; Chiyero cheamino acid chakaenzana, pamwe chete nepuroteni yepizi, chinoita kuti PDCAAS iwane kuravira kusina kwakarerekera, kuravira kwakapfava, uye kuri nyore kugadzira.
Gadzirisa shuga muropa; Hainyungudike uye hainyungudike mumvura; Inopwanyika; Inonaka; Inopa vimbiso; Inodyiwa zvinobudirira; Inogutsa kwenguva refu; Inodzivirira kupisa kwakanyanya; Inodzivisa kumanikidzwa kwakanyanya; Macalorie akaderera anoshanda; Kusviba kwakaderera; Yakatsetseka uye inonyorova; Prebiotics dzakanakisisa; Inovandudza kugaya; Magadzirirwo akanaka, inochengetedza mvura yakawanda.






