Manoodles eShirataki Anokurumidza Kudyiwa Anotsiva Chikafu
MaNoodles eKetoslim Mo anotsiva Shirataki Noodles akagadzirira kudya anotsiva kudya kwemanheru kuri nyore uye kunonaka. Akagadzirwa neshirataki, manoodles aya ane macalorie mashoma, shuga shoma uye fiber yakawanda, zvichiita kuti ave sarudzo yakanaka yekugutsa zvaunoda pakudya. Ungave uri kubasa, uri munzira, kana kuti uchimhanya-mhanya, Shirataki Noodles yedu inotsiva kudya kwekukurumidza inokupa chikafu nekukurumidza uye chiri nyore!
Sarudzo yeMacalorie Akaderera:Nakidzwai nechikafu chinonaka musina kuzvipira. Manoodles edu eShirataki ane macalorie mashoma uye ndiwo akanakisa kune avo vanotya uremu.
SHUGA YAKADERERA:Nzira yedu yekudya kwemanheru panzvimbo pemanoodles eshirataki isarudzo yakanaka kune avo vari kutarisa kudyiwa kweshuga. Ane huwandu hushoma hweshuga uye isarudzo iri nani pane manoodles echinyakare.
ZVINHU ZVAKAWANDA ZVEFAIBHA:Kurudzira hutano hwedumbu nekushandisa Shirataki Noodles yedu ine fiber yakawanda. Fiber inobatsira kunyungudika kwemuviri uye inokubatsira kuti unzwe wakaguta kwenguva yakareba, zvichiita kuti ive chinhu chakanaka pakudya kwako.
Kunyaradzwa nekukurumidza:Ungave uri kubasa, uri kufamba nechikepe kana uri munzira, chikafu chedu chekudya chemanheru chakagadzirira kudyiwa chinotsiva ma shirataki noodles chinopa chikafu chinokurumidza uye chiri nyore. Nakidzwa nekudya kwemanheru kunonaka uye kunogutsa pasina kunetseka nekubika.
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Manoodles eShirataki eInstant Howa/Manoodles eShirataki eInstant Spicy |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura, upfu hweKonjac |
| Zvimiro: | Macalorie mashoma\Shuga shoma\Faibha yakawanda\Yakanakira kudya |
| Basa: | Kuderedza Huremu, Kuderedza Shuga Muropa, Kutsiva Chikafu Chemuriwo |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Huremu hwese: | 230g |
| Makabhohaidhiretsi: | 2.9g/3.0g |
| Mafuta Ari Mukati: | 0g |
| Hupenyu hweSherufu: | Mwedzi gumi nematanhatu |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Paketi Yemhuri, Huru, Paketi Imwe Chete, Paketi Yevacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa kwenzvimbo imwe chete |
| 2. Anopfuura makore gumi eruzivo | |
| 3. OEM ODM OBM inowanikwa | |
| 4. Mienzaniso yemahara | |
| 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Chokwadi Nezvekudya | |
| Kushumira kaviri pamudziyo mumwe nemumwe | |
| Saizi yekuchekerera | Chikamu chimwe chete (100g) |
| Mari Pachikamu chimwe nechimwe: | 23 |
| Macalorie | |
| % Kukosha kwezuva nezuva | |
| Mafuta ese 0g | 0% |
| Mafuta Akaguta 0g | 0% |
| Mafuta eTrans 0g | |
| Makabhohaidhiretsi ese 2.9g | 1% |
| Mapuroteni 0.7g | 1% |
| Fiber yekudya 4.3g | 17% |
| Shuga Yese 0g | |
| Isa 0g Shuga Yakawedzerwa | 0% |
| Sodium 477mg | 24% |
| Hazvina kukosha kuwana macalorie kubva mumafuta, mafuta akazara, mafuta etrans, cholesterol, shuga, vhitamini A, vhitamini D, calcium nesimbi. | |
| *Percent Values yezuva nezuva inobva pakudya kwemacalorie zviuru zviviri. | |
| Chokwadi Nezvekudya | |
| Kushumira kaviri pamudziyo mumwe nemumwe | |
| Saizi yekuchekerera | Chikamu chimwe chete (100g) |
| Mari Pachikamu chimwe nechimwe: | 24 |
| Macalorie | |
| % Kukosha kwezuva nezuva | |
| Mafuta ese 0g | 0% |
| Mafuta Akaguta 0g | 0% |
| Mafuta eTrans 0g | |
| Makabhohaidhiretsi ese 3.0g | 1% |
| Mapuroteni 0.7g | 1% |
| Fiber yekudya 4.3g | 17% |
| Shuga Yese 0g | |
| Isa 0g Shuga Yakawedzerwa | 0% |
| Sodium 524mg | 26% |
| Hazvina kukosha kuwana macalorie kubva mumafuta, mafuta akazara, mafuta etrans, cholesterol, shuga, vhitamini A, vhitamini D, calcium nesimbi. | |
| *Percent Values yezuva nezuva inobva pakudya kwemacalorie zviuru zviviri. | |
Mufananidzo Wezvakadzama
Nzira Yokubika
Mamiriro Ezvinhu Anoshanda
Fekitori









