Manoodles ekonjac akaomeswa espinachi ane hutano akakurumbira konjac| Ketoslim Mo
Nezve chinhu ichi
Yakaomamanoodles ekonjaczvinonziwoManoodles eShirataki or Manoodles echishamisoKonyaku (inozivikanwawo sekonjac kana konnyaku) chikafu chechinyakare chekuJapan uye chinogadzirwa nemiriwo yemidzi yeKonyaku. Chinonyanya kudyarwa kuSoutheast, China neJapan. Ichi chikafu chiri nyore uye chine hutano chinotsiva makabhohaidhiretsi, chine macalorie mashoma,isina glutenuye vegan/vegetarian. Inotora manakiro iwayo kubva muchikafu chinobikwa nacho, zvichiita kuti inakidze. Uyezve, ma konjac noodles akaomeswa anobatsira zvikuru uyechikafu cheshuga, izvo zvinoita kuti ive nzvimbo ine hutano hwakanaka kwavari. Uye nekuda kwefayibha inonyunguduka, vanhu vanozonzwa kugutsikana vanodya zvishoma. Sarudzo yakanakisisa yekuderedza uremu.
Matagi echigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Manoodles ekonjac akaomeswa |
| Huremu hwemanoodles: | 100g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Hupfu hwesoya bhinzi, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 2% |
| Zvimiro: | isina gluten, mafuta mashoma/ |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Maitiro Ekushandisa/Kushandisa
1. Mvura inopisa muhari woisa konjac noodle yakaomeswa mairi.
2. Bvisa noodle woifashaidza kwemaminitsi mashanu.
3. Dzungudza zvakanaka wobva wawedzera chero muto kana zvinonhuhwirira, nakidzwa nekudya kwako!
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 369Kcal |
| Mapuroteni: | 14.9g |
| Mafuta: | 0.9g |
| Makabhohaidhiretsi: | 74g |
| Sodium: | 18mg |
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Konjac yakaomeswa chii?
Paketi yekonjac chena yakaomeswa. Manoodles marefu inoodles echinyakare akagadzirwa nekonjac, ayo anowanzo kutengeswa ari matsva mubhegi rizere nemvura. Zvisinei, chigadzirwa ichi chitsva chinoomeswa uye chinodzvanywa nemuchina kuita denderedzwa, rakatetepa, izvo zvinoita kuti zvive nyore kuchengeta nekubika.
Unogona kuwana manoodles eshirataki akaoma here?
Hadzina kunaka kwakanyanya, saka dzinoshanda zvakanaka nezvinhu zvakasiyana-siyana uye masosi. Manoodles akajairika ekonjac "anonyorova" uye "akaoma", uye anouyawo mumapakeji akasiyana, akadai semabhegi, mabhokisi, mabhokisi ealuminium foil, nezvimwewo.
Ndingabika sei manoodles akaomeswa ekonjac?
Isa manoodles akaoma mundiro, dururira mumvura iri kufashaira wonyika kwemaminitsi gumi. Manoodles akaoma achanyorova zvishoma nezvishoma. Virisa mvura muhari, wedzera manoodles, bika kwemaminitsi gumi, wedzera zvinoshandiswa, zvinonhuhwirira uye ndiro dzepadivi, wozotora wodya.
Ko manoodles ekonjac akakunakira here?
Ehe, manoodles ekonjac haangogone kuderedza huremu hwako chete, kuderedza shuga muropa, asiwo kuderedza kuvimbiwa nekubvisa ura. Kana uchida kuva nehutano hwakanaka, kudya zvine hutano uye kurovedza muviri kwakakosha.




