Tofu konjac organic root whole foods tofu ine fiber yakawanda 丨Ketoslim mo
About Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. inogadzira chikafu chekonjac chine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | konajc tofu-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 300g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ine faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina 2. Anopfuura makore gumi eruzivo 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 15Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 3.8g |
| Sodium: | 0mg |
- •INOKURUDZIRA NZIRA YEKUDYA INE UTAPI-- Konjac-base tofu, chikafu chegreenfresh, chinobatsira kuderedza huremu zvine hutano nechikafu chinonaka chinokwana 65kJ chete pachikamu chimwe nechimwe. Chinowanikwa muchimiro chetofu yechinyakare, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccini, uye mupunga, chimwe nechimwe hachina shuga, gluten,
- • TOFU YAKABATANIDZWA NEKONJAC-- Konjac tofu yakagadzirwa neglucomannan kubva ku amorphophallus konjac, ine macalorie mashoma uye fiber yakawanda.
- • Imwe nzira yekudya tofu inonaka-- Nekuda kwechikafu chinodyiwa uye mafuta akawedzerwa, inogona kunyikwa zvakananga mumasalad dressings, haidi kubikwa, inonaka mukanwa sewakisi, izvo zvinonaka kwazvo.
Chigadzirwa chitsva cha2021 chine hutano chikafu chekonajc chakakurumbira chikafu che hotpot chine bvudzi rine mvere chekonajc chevegan
Konjac tofu chii?
Ijeli yakagadzirwa nehupfu hwekonjac, yakasvibira uye itsva ine macalorie mashoma uye fiber yakawanda.
Sei mudzi wekonjac wakarambidzwa muAustralia?
Kunyangwe chigadzirwa ichi chakagadzirirwa kudyiwa nekudzvanya chirongo zvinyoro-nyoro, mutengi anogona kusveta chigadzirwa nesimba rakakwana kuti achiise mu trachea asingazive. Nekuda kwenjodzi iyi, European Union neAustralia dzakarambidza Konjac fruit jelly.
Sei konjac yakaipa?
Konjac isina kubikwa inogona kuva chepfu kwauri, uye kuidya yakawandisa panguva imwe chete kunogona kukonzera mimwe migumisiro yakaipa kubva pakushandisa konjac.inonwisa mvura Hunhu hwakanaka. Zvisinei, kazhinji kuidya uchishandisa mirairo kwakanaka.
Konjac yakachengeteka here?
Kana pasina kugadziriswa kwechinhu usati wadya zvinokuvadza, zvinoda kucheneswa uye maitiro akawanda. Chigadzirwa chedu chakachengeteka 100% kuti unakirwe nacho.




