Mupunga weShirataki une Oat Fiber | Mugadziri wemupunga weKETO Konjac | Ketoslim Mo
Mupunga weKonjac Oats: Zvinhu zvikuru zvinoshandiswa mukonjac (yakapfuma muglucomannan) uye oat fiber, iyo ine fiber yakawanda mukudya. Hapana mafuta, hapana makabhohaidhiretsi, hapana shuga, 9Kcal chete papakeji.Mupunga weKonjacinozivikanwawo seShirataki mupungaKana uchinetseka nezvekudya zvine macalorie mashoma, zvine makabhohaidhiretsi mashoma kana kuti zvisina gluten, hazvirevi kuti haugone kunakidzwa nekudya kunonaka kwemupunga. Mupunga weKonjac oatmeal, usina kunaka kwakakosha, zvinoreva kuti unogona Kusanganiswa kwezvikafu zvisina kurongeka hakuzokanganisi kusanganiswa kwezvinhu.
Ketoslim Moinonyanya kutarisisa pakuva mutengesi wezvinhu zvakawandachikafu chekonjacUnogona kutenga zvinhu kubva kukambani yedu wozozvigovera. Kugona kwemusika kwechikafu chekonjac kwakakura. Tichapawo ruzivo rwakakura rwekutengesa kuitira kuti ugone kutora chikamu mukushandurwa kwechikafu chekonjac.
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 37kJ |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Mupunga weOat Konjac wePearl |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura,Hupfu hweKonjac |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/isina mafuta/isina faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kupa chimwe chete kuChina2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Vanhu vanobvunzawo
Kune vanhu vazhinji, hazvina njodzi, vanofanira kunyatsoongorora mirairo yacho.
Kufanana nekuderedza uremu, kuderedza BP, uye kuwedzera kudya fiber kunodiwa nemuviri.
Mupunga weMiracle Rice unogadzirwa nefurawa yeKonnyaku Imo (konjac).
Hazvina kunaka uye zvinotsenga.
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Ketoslim mo Co., Ltd. inogadzira chikafu chekonjac chine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye simba rakasimba rehunyanzvi. Nemhando dzakasiyana-siyana, mhando yakanaka, mitengo inonzwisisika uye magadzirirwo ane runako, zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yezvikafu nemamwe maindasitiri. Zvakanakira zvedu: • Ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri; • Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya; • Matani anopfuura 5000 pagore; • Vashandi vanopfuura 100; • Nyika dzinopfuura 40 dzinotumira kunze kwenyika.
Sei mudzi wekonjac wakarambidzwa muAustralia?
Kunyangwe chigadzirwa ichi chakagadzirirwa kudyiwa nekudzvanya chirongo zvinyoro-nyoro, mutengi anogona kusveta chigadzirwa nesimba rakakwana kuti achiise mu trachea asingazive. Nekuda kwenjodzi iyi, European Union neAustralia dzakarambidza Konjac fruit jelly.
Mupunga wekonjac oat une makabhohaidhiretsi mangani?
Ine magiramu matatu emacarbohydrates ese, macalorie gumi, uye magiramu 0 emacarbohydrates ese.
Konjac oatmeal inonaka sei?
Kana ukabika zvakanaka, oatmeal hairavi. Mupunga une chimiro chakaita sejeli. Sezvakatsanangurwa, kunhuhwirira kwehove kunobva mumvura iri mupakeji, saka unofanira kusuka mupunga zvichienderana nemirairo, wobva wagocha mupunga mupoto yakaoma isina mafuta kuti ubvise mvura zvachose usati waisa zvinonhuhwirira.





