Dry Straight pasta HALAL noodles Ketoslim Mo Shirataki slimming noodle 100g
Nezve chinhu ichi
Oma zvakanangapastarudzi rwenoodle yekukurumidza, izvo zviri nyore kwazvo,mautoKushandisa kana kudya panze ndiyo sarudzo yakanakisisa. 100 gramu pachikamu chimwe nechimwe, sarudzo yakanaka yekuita kungave uri parwendo kana kukwira makomo. Kisimusi isati yasvika, tinokukurudzira iyi noodle itsva yekukurumidza ine dhisikaundi. Yakagadzirwa kubva kumudzi wekonjac, izere nefaibha yekudya. Inguva yakareba sei yaunonzwa nzara. Hazvina kunaka, unogona kuwedzera chero zvinhu zvaunoda, zviri nyore kukubikira, kuibika kana kungobika chete zvinogamuchirwa.
MASHANDISIRO EKUNYORWA/KUDYA
1. Wedzera ndiro dzakabikwa nemupungamundiro diki
2. Isa padhi rekupisa wodira mvura muhari huru mundiro diki.
3. Isa ndiro diki pamusoro pendiro hombe. Fukidza zvese nechivharo.
4. Mira kwemaminitsi angangoita gumi nemashanu.
5. Chero bedzi utsi huchibuda mundiro, nakidzwa ne viand yako!
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Pasta yakaoma yakatwasuka |
| Huremu hwemanoodles: | 100g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Upfu hweKonjac, starch yembatatisi, mvura, zvinowedzerwa zvekudya |
| Nguva yesherufu | Mwedzi gumi nemisere |
| Zvimiro: | Haisi gluten/haisi mafuta/haisi Keto |
| Basa: | Zviri nyore/Zvagadzirira kudyiwa |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 221Kcal |
| Mapuroteni: | 1.9g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 52.3g |
| Sodium: | 11mg |
VHIDHIYO
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Mubvunzo: Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Mhinduro: Kwete, hazvina njodzi kuti udye.
Mubvunzo: Sei manoodles ekonjac achirambidzwa?
Mhinduro: Yakarambidzwa muAustralia nekuda kwenjodzi yekukachidzwa.
Mubvunzo: Zvakanaka here kudya konjac noodles zuva nezuva?
Mhinduro: Hongu asi kwete nguva dzose.




