konjac root fiber whole foods hotpot hairy dumbu rine macalorie mashoma fiber ine macalorie akawanda
About Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. inogadzirachikafu chekonjacZvishandiso zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yezvikafu nedzimwe nzvimbo dzekutengesa uye simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yezvikafu nedzimwe nzvimbo dzekutengesa.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Matagi eChigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | chikafu chekonajc chevegan-Ketoslim Modumbu rine mvere |
| Huremu hwese | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Upfu hweKonjac(Hupfu hweKonjac), Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | gluten/mafuta/isina shuga, karubhaidhi yakaderera/faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Zvimwe zvinosanganiswa: upfu hwegungwa
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 17Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 2.8g |
| Sodium: | 0mg |
- •INOKURUDZIRA NZIRA YEKUDYA INE UTAPI -- Mudzi weKonjacZvikafu zvese zvine faibha, zvinoderedza huremu zvine hutano nekudya kunonaka, izvo zvinongova 73kJ pachikamu chimwe nechimwe. Zvinowanikwa mudumbu rine mvere, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccine, uye mupunga wekonjac, chimwe nechimwe hachina shuga, gluten, uye glucomannan yakawanda.
- • Dumbu rine bvudzi rakagadzirwa neKONJAC-- Chikafu chose chemudzi weKonjac Dumbu rine mvere rinogadzirwa nechikafu chakasiyana chinozivikanwa semuti weKonjac, unobva kuSoutheast Asia, uye uneGlucomannan, fiber ine hutano uye yechisikigo, inonyungudika mumvura inobatsira mukugaya chikafu uye kuderedza uremu.
- • Imwe nzira inonaka yekubvisa bvudzi rine bvudzi-- Kana ikasanganiswa negirazi rimwe kana maviri emvura, Hairy belly inokutendera kuti unakirwe nekunaka kwakanaka, konjac hot pot isarudzo yakanaka, uchitarisa kudya kwako. Makonjac fibers anowanikwa mudhishi rega rega rine mvere ane kugona kukuru kwekunwisa mvura. Kana makonja aya asangana nemvura pakugaya, izvi zvinobatsira kuzadza dumbu, zvichiita kuti munhu anzwe kuguta uye zvichibatsira mukudya.kuderedza uremu.
A: Kwete. Mudzi weKonjac haugone kudyiwa zvakananga, mushure mekugadzirwa, une makabhohaidhiretsi mashoma.
Chigadzirwa chitsva cha2021 chine hutano chikafu chekonajc chakakurumbira chikafu che hotpot chine bvudzi rine mvere chekonajc chevegan
1. Ko konjac yakachengeteka kudyiwa here?
Konjac isina kugadziriswa ine chepfu, zvakanaka kuidya mushure mekuvhiyiwa.
2. Ko mudzi wekonjac une kabhohaidhiretsi here?
Kwete, izere neGlucan-mannan, rudzi rwefayibha inonyungudika mumvura.




