Pamusoro-yakatemerwa konjac fettuccine pure slim konajc pasta | Ketoslim Mo
Gadzira chikafu chekuItaly chine utano, chisina makabhohaidhiretsi akawanda nemashiripiti ekutikonjac fettuccineIzvi zvinogona kutaridzika sezvakajairikapasta yekonjac fettuccine, asi zviri nani kumuviri wako.
Chikamu chemanoodles ekonjacine macalorie mashanu nemagiramu matatu emacarbohydrate -- zvichienzaniswa nemagiramu angangoita makumi maviri nemaviri ekushandisa nguva dzoselasagna-- saka zvinopinda nyore nyore mumabasa ako ezuva nezuva.
Manoodles echishamiso eKonjaczvinofarirwa nevanhu vanodya miriwo chete,ketogenicuye vanhu vanodya zvisina gluten nekuti ndeimwe yemapasta ane macalorie mashoma uye anobatsirawo kudzora uremu.
Lasagna yedu inozivikanwa zvikuru ine chimiro chemutauro wekare, saka ndiyo sarudzo yakakwana yekunwa muto uye kuwedzera kunaka kune Alfredo lasagna yako ine macalorie mashoma, Parmesan cheese, nezvimwewo.
spaghetti yakawanda yakachena konjac wrinkle fettuccine konajc noodles isina macalorie akawanda
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | konjac fettuccine-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ine faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 5KCal |
| Shuga: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.2g |
| Sodium: | 0 mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Konjac fettuccine chii?
Konjac fettuccine ipasta ine macalorie mashoma inogadzirwa nekonjac. Chirimwa chekonjac chirimwa chemuriwo une midzi yakawanda ine fiber inonzi glucomannan, chinhu chikuru chiri mukonjac fettuccine. Konjac fettuccine lasagna ine chimiro chakakura kupfuura manoodles akajairwa, Sechigadzirwa chisina gluten, konjac fettuccine haina starch ine macarbohydrate 0.
Sei konjac ichizadza?
Konjac ine faibha inonyungudika, inonzi glucomannan, iyo inoita kuti munhu anzwe kuguta nekuda kwekuti inopinda zvishoma nezvishoma mudumbu uye inoratidzwa kuti inoderedza cholesterol uye inoyera shuga muropa. Konjac yakanaka sei zvichienderana nekuti unoibika sei.
Konjac pasta Keto inokodzera here?
Ehe, ine 2 g yemacarbohydrate uye 5 macalorie pa 83 g, konjac pasta yakakwana kune vanoda keto-diet vanoda pasta. Isarudzo yakanaka kune avo vanotevera kudya kwevegan kana kusina gluten, kana chero ani zvake anongoda kudya zvine hutano kana kuchinja mararamiro avo epasta yepakati pevhiki.




