low cal spaghetti konjac soba noodles | Ketoslim Mo
Uri kukurumidza here? Nekusuka nekukurumidza, izvi zvechisikigo,manoodles ane macalorie mashomaZvagadzirira kudyiwa! Kunaka kwazvo kusina kwakarerekera kunoita kuti manoodles aya ashandiswe zvakasiyana-siyana, asi nzira yatinonyanya kufarira yekudya ndeyekubikira musobho nemiriwo yakachekwa-chekwa, kana kuagocha nehuku nemiriwo. Bhonasi: Chikamu che4-ounce chinopa 15 muzana yecalcium yaunodya zuva nezuva. Kunyange zvazvo zvisiri girazi remukaka, zvichiri zvinovaka muviri zvakawanda zvausingawanzo kuwana mundiro yemanoodles.
2021 Pasta Itsva Isina Asidhi uye isina Alkali Konjac Soba noodles
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | konjac soba noodles-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 8KCal |
| Shuga: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 0.4g |
| Sodium: | 0 mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano




