Mupunga Wakabikwa Nemafuta Akawanda Mupunga weKonjac | 0 mupunga une shuga, une macalorie mashoma | Ketoslim Mo
Nezve chinhu
Ketoslim MoYakabikwa kare ine Fiber YakawandaMupunga weKonjacchikafu chine fiber yakawanda uye chine mafuta mashoma. Chinogadzirwa kubva ku konjac yenguva dzose uye chakapfuma mu fiber yekudya, iyo inosimudzira hutano hwemudumbu uye inodzora huwandu hweshuga muropa. Chakanakira avo vanonetseka nezvekudya zvishoma.
Nezve chinhu
1. MAFUTA AKADERERA:Yakabikwa kare ine fiber yakawandamupunga wekonjacchikafu chine mafuta mashoma. Chine mafuta mashoma kana tichienzanisa nemupunga wenguva dzose kana zvimwe zvekudya zvemazuva ose, izvo zvinobatsira kudzora kudya macalorie. Ndiyo sarudzo yakanakisisa kune vanhu vanonetseka nezvekurema uye mafuta akawandisa.
2. FAIBHA YEKUDYA YAKAWANDA:Yakabikwa kare ine fiber yakawandamupunga wekonjacine fiber yakawanda mukudya. Fiber yekudya yakakosha pahutano hwemudumbu, inokurudzira kufamba kwedumbu, inodzivirira kuvimbiwa uye inobatsira kudzora havi yekudya. Kusarudza fiber yakawandamupunga wekonjacSechikafu chikuru chinogona kuwedzera kudya kwako fiber uye kuwedzera mashandiro edumbu rako.
3. HAPANA GLUTEN:Yakabikwa kare ine Fiber YakawandaMupunga weKonjacchikafu chisina gluten kune vanhu vane gluten sensitivity kana gluten paranoia. Gluten ipuroteni inowanikwa muzviyo zvakawanda, asi inogona kukonzera kusagadzikana kana kusawirirana mune vamwe vanhu. Nekusarudza gluten-isinamupunga wekonjac, unogona kunakidzwa nechikafu chinonaka uchidzivisa matambudziko ane chekuita negluten.
Ruzivo rwezvekudya
| Chokwadi Nezvekudya Zvinovaka Muviri | |
| Zvikamu zviviri pamudziyo mumwe nemumwe | |
| Saizi yekuchekerera | Chikamu chimwe chete (100g) |
| Mari Pachikamu chimwe nechimwe: | 334 |
| Macalorie | |
| % Kukosha kwezuva nezuva | |
| Mafuta ese 0.6g | 1% |
| Mafuta Akaguta 0g | 0% |
| Mafuta eTrans 0g | |
| Makabhohaidhiretsi ese 72g | 24% |
| Mapuroteni 5.1g | 9% |
| Fiber yekudya 8.1g | 32% |
| Shuga Yese 0g | |
| Isa 0g Shuga Yakawedzerwa | 0% |
| Sodium 0g | 0% |
| Hazvina kukosha kuwana macalorie kubva mumafuta, mafuta akazara, mafuta etrans, cholesterol, shuga, vhitamini A, vhitamini D, calcium nesimbi. | |
| *Percent Values yezuva nezuva inobva pakudya kwemacalorie zviuru zviviri. | |
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Mupunga weKonjac Wakabikwa Nefibre Yakawanda |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mupunga,upfu hwekonjac, starch yechibage ine amylose yakawanda (inodzivirira) |
| Zvimiro: | Hapana Gluten/Mafuta Mashoma/Fiber Yakawanda/Haina Sodium |
| Basa: | Kuderedza Huremu, Kuderedza Shuga Muropa, Kutsiva Chikafu Chemuriwo |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Huremu hwese: | 80-120g (inogona kugadziriswa) |
| Faibha yekudya: | 8.1g |
| Mafuta Ari Mukati: | 0.6g |
| Hupenyu hweSherufu: | Mwedzi gumi nemiviri |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa kwenzvimbo imwe chete |
| 2. Anopfuura makore gumi eruzivo | |
| 3. OEM ODM OBM inowanikwa | |
| 4. Mienzaniso yemahara | |
| 5. MOQ diki |
Mufananidzo Wezvakadzama
Mamiriro Ezvinhu Anoshanda
Fekitori






