Konjac pasta yakakora Vegan Tomato Flavor Ketoslim Mo chikafu chechisikigo Vermicelli
Manoodles epakarepo, kuravira kwematomatisi, imwe yenhevedzano dzedu dzinotengeswa zvakanyanya. Inowanzo nzi shiratakimanoodles, manoodles ekonjac manoodles anogadzirwa kubva mukorm yekonjac yam. Inoodle iri nyore, inopenya uye inonaka chero yainenge yakabatana nayo. inozivikanwawo seMiracle noodles, Shirataki noodles, kusiyana nedzimwe series, manoodles ekukurumidza ane simba rakawanda, achiri nefiber yakawanda, ane makabhohaidhiretsi akawanda (mashoma pane manoodles akajairwa), izviVermicelli(spaghetti) ndiyo sarudzo yakanaka kuti zvive nyore, unogona kunakidzwa nechikafu chako chinonaka kana wangochigamuchira.
| Zita rechigadzirwa: | noodle yedomasi yekukurumidza |
| Huremu hwemanoodles: | 180g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Nguva yekushanda pasherufu: | Mwedzi mipfumbamwe |
| Zvimiro: | isina gluten/yakawanda fiber |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa zvinhu chimwe chete muchina 2. Kupfuura makore gumi eruzivo 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 254KJ |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 1.7g |
| Makabhohaidhiretsi: | 8.2g |
| Sodium: | 980 mg |
| Faibha: | 6.4g |
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.

Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Kwete, inogadzirwa nefayibha inonyungudika mumvura, iyo inobatsira kuderedza uremu.
Sei mudzi wekonjac wakarambidzwa muAustralia?
Kunyangwe chigadzirwa ichi chakagadzirirwa kudyiwa nekudzvanya chirongo zvinyoro-nyoro, mutengi anogona kusveta chigadzirwa nesimba rakakwana kuti achiise mu trachea asingazive. Nekuda kwenjodzi iyi, European Union neAustralia dzakarambidza Konjac fruit jelly.
Ko manoodles ekonjac anogona kukurwadza here?
Kwete, yakagadzirwa nemudzi wekonjac, inova mhando yemuti wechisikigo, konjac noodles yakagadzirwa zvakanaka haizokuvadzi.
Ko manoodles ekonjac ndiKeto here?
Manoodles eKonjac haakuvadzi muviri. Ane 97% yemvura uye 3% yefayibha. Fayibha ine makabhohaidhiretsi, asi haina zvainoita pa insulin.







