Manoodles egorosi rose Ketoslim Mo Shirataki Manoodles akaomeswa eOrganic
Nezve chinhu ichi
Manoodles eKonjac oat ndeimwe yemhando dzeduinokodzera keto chikafu chekonjac, inonziwoManoodles eShirataki oat or Manoodles e oat anoshamisaKusiyana nedzimwe nhevedzano, manoodles aya ekonjac oat anosanganiswa neupfu hweoat neupfu hwekonjac, kuwedzera oat fiber mumusanganiswa hakungobatsiri chete magadzirirwo emanoodles kuti aite semanoodles emazai akajairika asiwo kunowedzera mabhenefiti ekudya kwemanoodles. Ndosaka ichinzi "Manoodle echishamiso"Yakagadzirwa kubva mumuti wekonjac, unorimwa kumaodzanyemba kwakadziva kumabvazuva kweAsia, kunyanya kuChina neJapan. Muti uyu uzere nefayibha. Zvinoita kuti zvigadzirwa zvedu zvive chikafu chakakwana chekutsiva vanhu vanorasikirwa nehuremu.
MASHANDISIRO EKUNYORWA/KUDYA
-
1. Kanga hanyanisi, soya sauce, soya sauce, nemafuta esame.
2. Isa miriwo mupani.
3. Wedzera manoodles woasanganisa zvakanaka.
4. Wedzera munyu wozviravira.
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | manoodles ekonjac oat |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Hupfu hweOat, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ine faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 9Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Mubvunzo: Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Mhinduro: Kwete, hazvina njodzi kuti udye.
Mubvunzo: Sei manoodles ekonjac achirambidzwa?
Mhinduro: Yakarambidzwa muAustralia nekuda kwenjodzi yekukachidzwa.
Mubvunzo: Zvakanaka here kudya konjac noodles zuva nezuva?
Mhinduro: Hongu asi kwete nguva dzose.




