Konjac Fiber Noodles China Vagadziri soyabean noodles keto丨Ketoslim Mo
Nezve chinhu ichi
Manoodles eKonjac fiber ndiwochikafu cheketo, chikafu chevanhu vane chirwere cheshuga, yakagadzirwa nemudzi wekonjac, inotsiva manoodle ane hutano, Soybeanmanoodles ekonjaczvakagadzirwa nehupfu hwekonjac hwechisikigo hwakachena neupfu hwesoya. Zvinhu zvikuru zvinoshandiswa ihupfu hwekonjac nehupfu hwesoya, saka ruvara rwacho rwuri rweyero pasina kuwedzera pigment. Chikafu chedu chinogadzirwa zvinoenderana nezvinodiwa nechikafu mushure mekuyedzwa uye kupihwa chitupa, saka unogona kuva nechokwadi chekuchidya. Manoodles ekonjac fiber anozivikanwa munyika dzinopfuura makumi mana, sechikafu chine hutano, chinogona kugadzira mamwe mabikirwo akanaka ekugadzira.munhu anodya miriwo chetekana vanhu vanoda kuchinja nzira dzavo dzekudya.
MASHANDISIRO EKUDYA/KUSHANDISA:
1. Dururira mvura yemanoodles eshiratakiwobva waisuka kwenguva pfupi nemvura inotonhora woiisa padivi.
2. Pisa pani nemafuta ekubikisa. Wedzera chikamu chichena chehanyanisi yegirini, gariki, nejinja. Kanga kwemaminitsi angangoita 1.
3. Wedzera kabichi yakachekwa-chekwa woikurunga kwemaminitsi maviri. Dururira 1/4 kapu yemvura inopisa wobva wabika kuti kabichi iome. Wedzera makarotsi wozokurungazve kwemamwe masekondi makumi matatu.
4. Wedzera shrimp wobva waisa shrimp kusvika shrimp yachinja kuita pink.
5.Wedzeramanoodles eshiratakiDururirai zvinonhuhwirira mozvikavira kuti musanganise zvese. Nakidzwai nekudya kwenyu.
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Konjac soybean noodle -Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjacMvura, simba resoya |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | gluten/mafuta/isina shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kutengesa zvinhu muChina kamwe chete2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 53KJ |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 3.7g |
| Sodium: | 0 mg |
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Ko manoodle ekonjac akakunakira here?
Ehe, manoodles ekonjac haangogone kuderedza huremu hwako chete, kuderedza shuga muropa, asiwo kuderedza kuvimbiwa nekubvisa ura. Kana uchida kuva nehutano hwakanaka, kudya zvine hutano uye kurovedza muviri kwakakosha.
Sei manoodles ekonjac akarambidzwa?
Manoodles eKonjac ane faibha yakapetwa kaviri pane pasta yakajairika. Faibha yayo yeglucomannan, inova konjac root fiber, inoita kuti dumbu rizvimbe kuti riite kunzwa sekuguta. Inoshandiswa sechinhu chinosimbisa kukora mune zvimwe zvekudya. Kunyangwe ichibvumidzwa mumanoodles muAustralia, yakarambidzwa sechikafu chekuwedzera muna 1986 nekuda kwekugona kwayo kudzipwa nekuvhara dumbu.
Ko manoodles ekonjac ane faibha here?
Manoodles eKonjac ane fiber yakawanda. Kana akagadzirwa nemimwe miriwo, senge manoodles emanhanga, zvinosanganiswa nawo ipudha yemanhanga nepudha yekonjac. Fiber yekudya inobatsira kuchengetedza mashandiro emudumbu wemunhu uye chinhu chisina simba rakawanda. Chikafu chinowanzo shandiswa nefiber ikonjac;





