Mutengesi wekonjac plant noodles asina gluten, konjac silk knot isina gluten | Ketoslim Mo
Tsananguro yeChigadzirwa cheKetoslimmo Konjac Knot
Wedzera rwendo rwako rwekudya zvine hutano neKetoslimmoKonjac Knots - pasta itsva, isina mhosva yakagadzirirwa vanhu vanoda keto, vanotya uremu, uye chero munhu ari kutsvaga chikafu chine hutano,manoodles ane macalorie mashomamhinduro. Yakagadzirwa kubva pa 100% yakachenahupfu hwekonjac (glucomannan), mapfundo aya ane mavara akasiyana ane fiber yakawanda uye anonaka kudya.
Zvinhu Zvikuru uye Mabhenefiti
Zero macarbohydrate, zero mhosva:Ketoslimmo Konjac Shredded Knots dzakanakira avo vanodya ketogenic uye vane carbohydrate shoma.
Yakapfuma mufayibha inonyungudika pahutano hwekugaya chikafu:Yakapfuma mu glucomannan fiber, iyo inobatsira pahutano hwemudumbu, inoita kuti muviri ugute, uye inobatsira mukubvisa tsvina mumuviri.
Vegan, isina gluten, isina allergen:Hapana gluten, soya, nzungu, zviyo uye zvigadzirwa zvemhuka.
Kugadzirira nekukurumidza uye kunoshanda zvakasiyana-siyana:Gadzirisa, dururira mvura, shumira uchitonhorera mumasaladhi kana kuti dzokorora kupisa nedhizeti yaunofarira. Hazvidiwi kufashaira, zvakakwana kune vanhu vane zvakawanda zvekuita.
Magadzirirwo echigadzirwa cheKetoslimmo China Konjac Knot
| Zita rechigadzirwa: | konjac snot-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga,kabhohaidhiretsi yakaderera/faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 5KCal |
| Mapuroteni: | 0.1g |
| Mafuta: | 0.1g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.2g |
| Faibha yekudya | 3.2g |
| Sodium: | 7mg |
Maitiro ekunakidzwa nawo
Dururira mvura wosuka:Bvisa kubva mupakeji wosuka zvakanaka nemvura inotonhora kuti ubvise kunaka kubva mumvura inochengetedza iri mubhegi.
Kubika:Bvisa mumvura inopisa kwemaminitsi maviri kuti ganda rive rakapfava; zvichienderana nenguva yaro zvicharatidza ganda racho.
Misanganiswa yeKunhuhwirira:Sanganisa ne pesto, marinara, mafuta esesame kana muto. Shandisa nyama yakagochwa, miriwo yakakangwa kana mishonga.
Kukosha Kwehutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Ko manoodles ekonjac akakunakira here?
Ehe, manoodles ekonjac haangogone kuderedza huremu hwako chete, kuderedza shuga muropa, asiwo kuderedza kuvimbiwa nekubvisa ura. Kana uchida kuva nehutano hwakanaka, kudya zvine hutano uye kurovedza muviri kwakakosha.
Sei manoodles ekonjac akarambidzwa?
Manoodles eKonjac ane faibha yakapetwa kaviri pane pasta yakajairika. Faibha yayo yeglucomannan, inova konjac root fiber, inoita kuti dumbu rizvimbe kuti riite kunzwa sekuguta. Inoshandiswa sechinhu chinosimbisa kukora mune zvimwe zvekudya. Kunyangwe ichibvumidzwa mumanoodles muAustralia, yakarambidzwa sechikafu chekuwedzera muna 1986 nekuda kwekugona kwayo kudzipwa nekuvhara dumbu.
Ko manoodles ekonjac anogadzirwa nei?
Manoodles eKonjac ane 75% yemanoodles uye 25% yemvura inochengetedza. Chinhu chikuru chinoshandiswa ihupfu hwekonjac, huri mumudzi wekonjac uye hwakapfuma mu cattamannan. Inobatsira zvikuru pakuderedza uremu, kudzora BP uye varwere vane chirwere cheshuga.
Ndinogona kudya konjac noodles zuva nezuva here?
Konjac glucomannan, chikafu chakapfuma mu fiber inonyungudika mumvura, chine mabasa mazhinji, peji rangu rekutanga rechitoro uye nhau dzaunza chikafu chekonjac, kuumbwa kwekonjac gel chikafu chinonaka, chakapfava uye chinozorodza, ndicho chinhu chakanaka chezvigadzirwa zvekunaka, asi hazvikurudzirwi kudya zuva nezuva, kunofanira kunge kwakaringana kurovedza muviri pane mvura yakawanda.




