Organic shirataki noodles Mugadziri wekonjac spinach udon Kubva kuChina | Ketoslim Mo
Kurudzira kudzikisa huremu zvine hutano:
Zvakavakirwa papasta yakagadzirwa nekonjac,manoodles eShirataki espinachiKurudzira kudzikisa huremu zvine hutano kuburikidza nezvikafu zvinonaka zvine macalorie matanhatu chete pachikamu chimwe nechimwe. Inopa marudzi echinyakare enoodles, couscous, pasta, lasagna, spaghetti nemupunga, chimwe nechimwe chazvo chisina shuga, gluten, starch, gorosi, lactose, soy, munyu, cholesterol, mafuta uye zvinochengetedza.
Yakavakirwa kuKonjacmanoodles ekonjac udon:
Manoodles eSipinachi Shiratakizvinogadzirwa nechikafu chakasiyana chinonzichirimwa chekonjac, iyo inowanikwa kuSoutheast Asia uye ineglucomannan, inova faibha yepabonde ine hutano, yechisikigo, inonyungudika mumvura inobatsira kugaya chikafu uye kuderedza uremu.
Resipinachi Shirataki Noodles
Gadzirira zvinhu:
Manoodles eKonjac1500g
Mazai mana
Karotsi imwe
Hafu yekabheji
Hafu yehanyanisi
2 clove yegariki
Soya muto mudiki
Kushandiswa kwemafuta
Huwandu hwemunyu
Chipunu chimwe chehuku ye essence
Mafuta emuriwo
1. Sukurudzamanoodles ekonjackaviri, isa muhari ine mvura iri kufashaira, isa vhiniga shoma, virisa pamoto wakanyanya, bvisakonjac noodles, sukurudza nemvura inotonhora, wodurura mvura.
2. Mushure mekusuka makarotsi, bvisa, bvisa, woachekerera parutivi.
3. Geza hanyanisi negariki zvakasiyana, zvicheke, wozviisa padivi.
4. Mushure mekusuka kabichi, bvisa midzi, icheke, woisa parutivi.
5. Rova mazai, sanganisa zvakaenzana, woisa parutivi.
6. Dururira mafuta anodyiwa akakodzera mupani isingabati, pisa, wedzera hanyanisi, kanga kusvika yanhuhwirira, wedzera gariki, kurunga kusvika hanyanisi dzanyorova uye dzaora.
7. Wedzera zvidimbu zvekaroti wozvikavira kusvika zvanyorova, wobva wadira mazai akarohwa, wobika mazai woisa parutivi.
Wedzera kabichi wobika kusvika zvanyorova.manoodles ekonjac, mafuta, soya muto mudiki, munyu uye chicken essence uye stir fry.
8. Wedzera kabichi wobika kusvika zvanyorova.manoodles ekonjac, kunwa mafuta, soya muto mudiki, munyu nehuku, uye stir fry.
9. Yagadzirira kudyiwa mushure mekushumira.
Low calorie gulten yemahara pasta sipinachi inonaka konjac noodles 270g konjac sipinachi udo
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Konjac Spinach Udon-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ine faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 6Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.6g |
| Sodium: | 0 mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Chii chinonzi organic Shirataki?
| Danho rekutanga | Spaghetti yeShirataki yeOrganic ine Spinach Fiber, yakagadzirwa nemudzi wekonjac, chikafu chinotapira chine macalorie mashoma, haina shuga uye haina mafuta. Yakagadzirwa nezvinhu zvina zvechisikigo, isina zvinowedzerwa kana zvinochengetedza. Ingoishandisa nenzira yaungaita chero imwe pasta! |
| Danho rechipiri | Manoodles eShirataki anonaka sei? Haana kunaka kwakanyanya kana kunaka. Kubika manoodles mumuto unotapira wakagadzirwa nesoya kunoita kuti anzwe kunaka kwawo. Magadzirirwo emanoodles eShirataki anonaka zvishoma uye ane rabha. |
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Chii chinonzi organic Shirataki?
Shirataki yeorganic, yakagadzirwa nemudzi wekonjac, chikafu chinotapira chine macalorie mashoma, ine shuga shoma uye mafuta mashoma. Yakagadzirwa nezvinhu zvechisikigo zvekonjac powder, isina zvinowedzerwa kana zvinochengetedza. Ingoishandisa nenzira yaungaita chero imwe pasta!
Ko ma noodles e shirataki anoita kuti uwedzere uremu here?
Manoodles eshirataki chikafu chinoshamisa chinogutsa uye chine macalorie mashoma. Manoodles aya akapfuma muglucomannan, fiber ine mabhenefiti ehutano. Kutaura zvazviri, zvidzidzo zvakawanda zvakaratidza kuti glucomannan haingogone kukubatsira kuderedza huremu chete, asiwo kuchenesa dumbu rako uye kuderedza kuvimbiwa.
Manoodles eshirataki ane hutano here?
Zvigadzirwa zveKonjac zvinogona kubatsira pahutano. Semuenzaniso, zvinogona kuderedza huwandu hweshuga muropa necholesterol, kuvandudza hutano hweganda neura, uye kukurudzira kudzikira kwehuremu nekuwedzera kunzwa kwekuguta. Sezvinoita chero chikafu chinowedzera chisina kurongwa, vanhu vane matambudziko emudumbu kana mamiriro ekunze asingadiwi vanokurudzirwa kubvunza chiremba vasati vatora konjac.
Sei ma shirataki noodles aine hutano?
Faibha iri mukonjac noodles inobatsira pahutano hwako, inoderedza kuvimbiwa, inovandudza mashandiro emudumbu, inobvisa marara mudumbu, uye AIDS mutsvina. Faibha iri munoodles ifaibha inonyungudika, inoshanda se prebiotic uye inokurudzira kukura kwebhakitiriya ine hutano muura. Saka unogona kuidya zvakachengeteka.




