Shirataki noodles whole foods| Ketoslim Mo
Maitiro ekudya: (Zvinonaka mumatanho matatu)
1. Dururiramanoodles ekonjacmundiro.
2. Wedzera mvura iri kufashaira, vhara wosiya manoodles anyorove kweminiti imwe chete;
3. Dururira mvura yakafashaira, uidururire mubhegi rekusanganisa wobva wasanganisa zvakanaka usati wapa.
Cherechedza:
1. Zvinhu zvinokonzera allergy: Aya manoodles eShuang Shuang (Manoodles eKonjac) ine zvigadzirwa zve soya ne gluten;
2. Nzira yekuchengetedza: Chengeta munzvimbo inotonhorera kure nechiedza uye haigone kuomeswa nechando
3. Hupenyu hwesherufu: mwedzi gumi nemiviri
Mazano: Kana bhegi remukati rikawanikwa rakakuvara kana kuti rakatambanudzwa kana kuti rakanyorova, ndapota musaridya. Rinogona kutsiviwa panzvimbo yekutenga. Chinhu chitema chidiki chiri muchigadzirwa ichi chinobva kuKonjac, ndapota iva nechokwadi.
Tafura yeruzivo rwezvekudya zveKonjac noodles
Tsananguro yeZvigadzirwa
Zvinoshandiswa paKonjac noodles: mvura,Upfu hweKonjac, chibage chegorosi, citric acid
| Simba: | 71KJ |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0g |
| Faibha yekudya | 4.2g |
| Sodium: | 0mg |
Pepa reruzivo nezvekudya kwemapaketi emuto
● Zvinoshandiswa pakugadzira hove dzeCrayfish: mvura yekunwa, mafuta esoya, bean paste, hoisin sauce, single crystal rock sugar, zvinonhuwira, chili, munyu unodyiwa, chicken essence seasoning, monosodium glutamate, oyster sauce (kusanganisira caramel color), hanyanisi, ginger, gariki, yeast extract yemhando yekunaka, Sichuan pepper, flavour yechikafu nezvinonhuwira, disodium nucleotide, disodium succinate
Zvishandiso zvekusanganisa Dong Yin Gong: mvura yekunwa, mafuta emuriwo, munyu unodyiwa wenguruve soup chena, upfu hwekokonati, galangal, citronella, nezvimwewo
● Zvinoshandiswa pakubika nyama yemombe nesobho regoridhe: radish yakakangwa, mvura yekunwa, mafuta emuriwo, sosi yemapfupa enguruve, muto wechiri, monosodium glutamate, chili yakakangwa (miriwo yakakangwa), ginger yakakangwa (miriwo yakakangwa), miriwo yakakangwa (miriwo yakakangwa), munyu unodyiwa, nezvimwewo.
Kuravira kwecrayfish kunonaka
Konjac Manoodles akanaka
Chimiro: 225g/ bhegi
Manoodles eKonjac 200g (akasimba > 150g) + 25g musanganiswa we crawfish
| Simba: | 1525KJ |
| Mapuroteni: | 4.7g |
| Mafuta: | 31.2g |
| Makabhohaidhiretsi: | 17.1g |
| Faibha yekudya | 3985g |
| Sodium: | 6.1mg |
Kuravira kweThai Dong Yin Gong
Konjac Manoodles akanaka
Tsanangudzo: 240g/ bhegi
Konjac pamusoro 215g (yakasimba > 170g) + Dong Yin Gong package yekusanganisa 25g
| Simba: | 1314KJ |
| Mapuroteni: | 4.5g |
| Mafuta: | 24.3g |
| Makabhohaidhiretsi: | 19.9g |
| Sodium: | 6950mg |
Kuravira kwemombe ine mafuta egoridhe
Konjac Manoodles akanaka
Chimiro: 240g/ bhegi
Pamusoro peKonjac 215g (yakasimba > 170g)+ Paketi yemombe ine mafuta yeGolden Soup 25g
| Simba: | 1010KJ |
| Mapuroteni: | 6g |
| Mafuta: | 20.6g |
| Makabhohaidhiretsi: | 8.6g |
| Sodium: | 6174mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Ungadawo
Unogona here kuomesa manoodles ekonjac?
Zvakanakira kuti dziome, unogona kudzichengeta kwenguva yakareba mupantry. Asi haugone kudzidya dzapera. Dzinonaka nemiriwo yakakangwa, soy sauce uye huku/zvimedu zvevegan.
Unogona kuwana manoodles eshirataki akaoma here?
Hadzina kunaka kwakanyanya, saka dzinoshanda zvakanaka nezvinhu zvakasiyana-siyana uye masosi. Manoodles akajairika ekonjac "anonyorova" uye "akaoma", uye anouyawo mumapakeji akasiyana, akadai semabhegi, mabhokisi, mabhokisi ealuminium foil, nezvimwewo.
Ndingabika sei manoodles akaomeswa ekonjac?
Isa manoodles akaoma mundiro, dururira mumvura iri kufashaira wonyika kwemaminitsi gumi. Manoodles akaoma achanyorova zvishoma nezvishoma. Virisa mvura muhari, wedzera manoodles, bika kwemaminitsi gumi, wedzera zvinoshandiswa, zvinonhuhwirira uye ndiro dzepadivi, wozotora wodya.






