Manoodles eShirataki fettuccine ane macalorie mashoma konjac spinach fettuccine | Ketoslim Mo
Isa mvura mupoto yepakati. Dururira mvura mupoto.manoodles espinachi fettuccinemucolander wosuka nemvura inotonhora kwemasekonzi makumi matatu. Isa manoodles mumvura iri kufashaira wobika kwemaminitsi maviri kusvika matatu.manoodles espinachiHazvizotsvedze panguva yekubika nekuti hazvina ruvara. Isarudzo yakanaka yekudya kwemangwanani, kwemasikati nekwemanheru, uye unogona kuidya uine chivimbo. Konjac spinach fettuccine zvakare rudzi rwekonjac fettuccine.
manoodles eshirataki ekutengesa akawanda asina mafuta pasta zero macalorie konjac spinach fettuccine
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Manoodles emuspinachi eKonjac-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ine faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya zveSipinachi
| Simba: | 6KCal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.6g |
| Sodium: | 0mg |
Macalorie eSipinachi Noodles
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Chii chinonzi Shirataki fettuccine noodles?
| Danho rekutanga | Konjac nespinach tagliatne musanganiswa wekonjac yechisikigo yekuAsia nespinach powder. Pakeji yese ine macalorie makumi maviri nemagiramu matanhatu emacarbohydrate. |
| Danho rechipiri | Manoodles eShiratakichikafu chine makabhohaidhiretsi mashoma chine macalorie mashoma pachikamu chimwe nechimwe. Manoodles eShirataki haakuvadzi muviri nekuti ane makabhohaidhiretsi mashoma |




