Manoodles epakarepo Chikafu cheKonjac Ketoslim-mo chinonaka Vermicelli Sauerkraut Flavor
Nezve chinhu ichi:
Pasta yakatetepa:Ingataridzika semanoodles epasta (spaghetti), asi ari nani pahutano hwako. Mapasta edu akaonda anowanzo kufarirwa ndeayamanoodles ane macalorie mashoma, saka yakakwana kunekutsiva chikafu.
Resipi yekare: Manoodles ezvishamiso kana zvigadzirwa zvese zvinogadzirwa kubvachirimwa chekonjac(pamwe nemvura ine mineral lime inobatsira manoodles kuchengetedza chimiro chawo). Ndizvo zvakafanana nemamongi echiBuddha akagadzira manoodles aya makore anopfuura 1,400 apfuura muChina neJapan yekare!
Imwe nzira yekudya zvinonaka: Macalorie mashoma ane makabhohaidhiretsi mashoma kana kuti asina gluten hazvirevi kuti haugone kunakidzwa nekudya kunonaka, tinokupa zvakawandamanakiroSarudza imwe kuti utange kudya kwako kutsva kune hutano izvozvi!
Mabhenefiti akawanda: Akagadzirwa kubvamudzi wekonjac, iyo izere nefayibha yekudya, ine zvakawandaGlucomannanZvakaratidzwa kuti zvinobatsira kuderedza huwandu hweshuga muropa muvanhu vane chirwere cheshuga uye insulin resistance. Nekuti fiber yakakora inononoka kubuda mudumbu, huwandu hweshuga muropa neinsulin hunokwira zvishoma nezvishoma sezvo zvinovaka muviri zvichipinda muropa rako. Fiber yavo yakakora inononoka kubuda mudumbu, saka unogara wakaguta kwenguva yakareba wozopedzisira wadya zvishoma.
MASHANDISIRO EKUDYA/KUSHANDISA:
1. Bvisa pasuru yacho.
2. Yagadzirira kudyiwa, iyi konjac noodle inogona kudyiwa pasina kumirira.
3. Chaunofanira kunetseka nacho ndechekuti ungangoridza ruzha rwakadini uchinakidzwa neiyi noodle inonaka yakaita sespaghetti.
Zvigadzirwa Matagi
| Zita rechigadzirwa: | Konjac noodle inokurumidza-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 180g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mvura,Hupfu hweKonjac |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 64Kcal |
| Zvimiro: | isina gluten/ isina makabhohaidhiretsi mashoma/ |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa zvinhu zveChina kamwe chete 2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Samples dzemahara 5. Low MOQ |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 64Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 2.6g |
| Makabhohaidhiretsi: | 7.4g |
| Sodium: | 1026mg |
Zvimwe zvinhu zvekuongorora
Vanhu vanobvunzawo
konjac Chikafu chii | Ketoslim Mo
Chii Chinonzi Skinny Pasta Konjac Noodles?
Chii chinoita kuti konjac oat surface effect ive nani | Ketoslim Mo
Sei konjac ichinzi chikafu chakanakisa chekudya | Ketoslim Mo
Zvine njodzi here kudya manoodles eShirataki asina macalorie akawanda zuva nezuva | Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
konjac Chikafu chii | Ketoslim Mo
nzira yekugadzira konjac| Ketoslim Mo
Chii chinoita kuti konjac oat surface effect ive nani | Ketoslim Mo
Sei konjac ichinzi chikafu chakanakisa chekudya | Ketoslim Mo
Zvine njodzi here kudya manoodles eShirataki asina macalorie akawanda zuva nezuva | Ketoslim Mo
Dzidza zvimwe…
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri








