Wholesale Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Tenga jelly rakanakisa risina macalorie nemutengo wakaderera here?
Wasvika panzvimbo chaiyo! Global Search inzvimbo inoshanda yepamhepo yekuti vatengesi nemakambani vashambadze zvigadzirwa zvavo uye kuti vatengi vatenge zvinhu zvavo. Nemhando dzakasiyana dzezvigadzirwa mumazana ezvikamu, ndiyo nzvimbo imwe chete yekutumira chero chaunoda.
Tinoshanda nezviuru zvemabhurandi anotungamira nevatengesi vanovimbwa kuti tikuunzirei zvigadzirwa zvakasiyana-siyana.Ketoslim Mo, uchaona zvitoro zvepamutemo nevamwe vatengesi vakawanda vakazvimiririra vachitengesaZvigadzirwa zvechokwadi 100%,mumwe nemumwe achipa zvinhu nemasevhisi anoenderana nezvinodiwa nemutengi wega wega. Kana zvasvika pakutenga jelly isina macalorie, zvechokwadi hauna sarudzo. Nakidzwa nekuchengetedza mari yakawanda, zvidzikiso uye mutengo wakanaka kana ukatenga jelly ine macalorie 0 paketoslim Mopamutengo uye mhando.
Calorie Jelly yako ichaunzwa zvakananga pamusuwo wako, chero kwaunenge uri, uye ichadzoserwa pasina matambudziko. Kuve nechokwadi chekuti chigadzirwa chako chakanaka uye kugutsikana kwevatengi ndicho chinhu chatinonyanya kukoshesa. Tarisa mhando dzakasiyana dzejellies dzine macalorie 0 wobva waisa odha yako izvozvi!
Kana uchitsvaga yepamusoro-soro kana inodhura zvishoma jeli ine macalorie 0y, unogona kuiwana pano zvechokwadi! Konnyaku inogona kushandiswa mumhando mbiri dzakasiyana: peach nemazambiringa. Bvarura nemutsetse une madotsi pamusoro pebhegi diki, extrusion inogona kudyiwa zvakananga, usazvidya moyo nekudya jelly kuti unyare zvikuru, kiyi ndeye 0 macalorie ane fiber yakawanda, vanhu vari kuderedza uremu musapotsa!
Wholesale Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Jeli reKonjac |
| Huremu hwemanoodles: | 300g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ine faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 0Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 4.5g |
| Shuga | 0g |
| Sodium: | 0mg |
Unogonawo Kuda:
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano





