Mugadziri akaoma shirataki noodles 75g akaomeswa konjac noodles | Ketoslim Mo
Manoodles eKonjac Akaomeswa
Madyiro:
Soak konjackmanoodles ekonjac akaomaIsa mumvura kwemaminitsi makumi matatu, woinyika kusvika yanyorova, wozoisuka nemvura yakachena. Unogona kuishandisa semanoodles kana sedhishi repadivi senge hot pot, stew, nezvimwewo.
Kana uri kuedza yakaomeswamanoodles eshiratakikekutanga, zvinokurudzirwa kuti utange wadya chikamu chidiki kuti usazvimba uye usanzwa kusagadzikana.
Hazvina kunaka zvachose uye zvinonaka! Ingopai nemuto waunofarira! Manoodles eshirataki akaoma akafanana nemanoodles eketo yampakuti dzine kuravira kwakareruka kana tichitarisa magadzirirwo adzo, zvinoreva kuti dzakanakira kuwedzera zvinonhuwira uye kugadzira chero chikafu chaunorota.
Kwekutenga ma shirataki noodles
Ketoslim MoSemupi wezvekudya zvechikafu anokupa zvinhu zvakasiyana-siyana, tinopa zvigadzirwa zvakanakisisa pamitengo yakanakisa yeresitorendi yako, bhawa, supermarket, kicheni, gym, chitoro chezvekudya zvechikafu chakareruka nezvimwewo.
Chinangwa chedu hachisi chekupa vatengi vedu chetezvigadzirwa zvakanakisisa zvekutengesa zvinhu zvakawandapamitengo yakaderera, asiwo kupa rubatsiro rwakanaka kune vatengi vega vega uye kutumira nekukurumidza. Sezvo tanga tiri muindasitiri yekonjac kwemakore anopfuura gumi uye tiine vamiririri munyika yese nesu, tinodada nekuvaka hukama hunogara kwenguva refu nevanotenga maresitorendi, nzvimbo dzekubika uye nyanzvi dzezvekudya munyika yese uye tinotarisira kuva nzvimbo imwe chete yezvese zvaunoda zvekudya zvakawanda.
75g Dry konjac noodles chikafu chisina mafuta cheketo chine muto
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Manoodles eKonjac Akaoma -Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 75g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | gluten/mafuta/isina shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekuderedza uremu |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 21Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 4.9g |
| Faibha yekudya | 0.7g |
| Sodium: | 6.1mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Ko ma shirataki noodles anooma here?
| Danho rekutanga | Zvekudya zveKonjacZvakachengetedzwa nemvura hazviwanzooma. Chakanakira ndechekuti hazvina hwema hweShirataki, uye zvakaoma uye zviri nyore kutakura nekuchengeta. Hazvina kunaka, asi zvinonwisa muto mizhinji, senge mabhanzi anonhuwirira muramen, soy sauce, kana stir-fry sauce. |
| Danho rechipiri | Rudzi urwu rwemanoodles akaoma, bhegi diki rinorema magiramu makumi manomwe nemashanu, bhegi diki rinogona kuva huremu hwemunhu, kana uchidya zvakawanda, unogona kuisa zvidimbu zviviri kuti ubike oh |
Unogona here kuomesa manoodles ekonjac?
Zvakanakira kuti dziome, unogona kudzichengeta kwenguva yakareba mupantry. Asi haugone kudzidya dzapera. Dzinonaka nemiriwo yakakangwa, soy sauce uye huku/zvimedu zvevegan.
Unogona kuwana manoodles eshirataki akaoma here?
Hadzina kunaka kwakanyanya, saka dzinoshanda zvakanaka nezvinhu zvakasiyana-siyana uye masosi. Manoodles akajairika ekonjac "anonyorova" uye "akaoma", uye anouyawo mumapakeji akasiyana, akadai semabhegi, mabhokisi, mabhokisi ealuminium foil, nezvimwewo.
Ndingabika sei manoodles akaomeswa ekonjac?
Isa manoodles akaoma mundiro, dururira mumvura iri kufashaira wonyika kwemaminitsi gumi. Manoodles akaoma achanyorova zvishoma nezvishoma. Virisa mvura muhari, wedzera manoodles, bika kwemaminitsi gumi, wedzera zvinoshandiswa, zvinonhuhwirira uye ndiro dzepadivi, wozotora wodya.






