shirataki lasagna noodles 270 g konajc soyabhinzi inotonhora | Ketoslim Mo
Lasagna yesoya yeShiratakiinogona kupihwa nenzira dzakasiyana-siyana: Chekutanga, sechikosoropasta yakaonda, geza lasagna kaviri, ivire mupoto kwemaminitsi mashanu, bvisa manoodles, rega atonhore, wozopa nemuto. Chechipiri, unogona zvakare kubika soup, woisa nyama isina mafuta nemiriwo zvinonaka, pakiti yemanoodles ekonjacinorema 270g, chikamu chikuru
Konjac noodle yemhando yepamusoro, shirataiki lasagne, bhegi re270 g rekonjac soybean cold noodle.
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Konjac SoyabhinziManoodles eKonjac Anotonhora-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura 、furawa yesoya |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ine faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 11Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1g |
| Sodium: | 0mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Nzira yekudya manoodles anotonhora eSoya
| Danho rekutanga | Nzira 1: sukurudza nemvura, zvichienderana nekuravira kwako kwezvinonhuhwirira zvaunoda, miriwo, nyama nezvimwewo zvinogona kudyiwa. Zviri nyore uye zviri nyore. Maitiro echipiri: mushure mekuvhura bhegi, sukurudza manoodles kwemaminitsi matatu, fashaidza mvura muhari, isa manoodles muhari, fashaidza kwemaminitsi mashanu, fashaidza kusvika afashaira, isa munyu nezvinonhuwira uye ndiro dzekunonga wodya. Nzira 3: tora hot pot VaHinese vanosarudza nzira yekudya poto inopisa. Shamba ganda rebhinzi rinotonhora kutanga, woriisa mundiro, mirira poto inopisa ifashaire, wobika kwemaminitsi maviri, wobva wadya. |




