Mupunga weKonjac Wakaomeswa weKeto une mavara matatu | Mupunga une glucose shoma | Ketoslim Mo
Nezve chinhu
Ketoslim MoRuvara rweKeto Tri-ColorMupunga weKonjac Wakaomachigadzirwa chinovaka muviri uye chinonaka chine indekisi yakaderera yeglycemic, chakagadzirirwa avo vanotevera kudya kwe ketogenic. Chakagadzirwa ne konjac, muriwo une macalorie mashoma uye une fiber yakawanda, tinokupa imwe nzira yemupunga wechivanhu.
Inouya nemavara matatu akajeka, epepuru, egirini neyero, zvichimiririra tsanga nhatu, zvichiwedzera kusiyana kwekudya kwako.mupunga wekonjachazvingogutsi chete kuravira kwako asiwo zvinowedzera ruvara rwakawanda pakudya kwako kweketo.
Chinhu ichi
Zvinhu zvishanu zvikuru zve keto ine mavara matatumupunga wekonjacChigadzirwa chine indekisi yeglycemic yakaderera:
1. Chikafu chemuChina chetsika chinonaka chemuriwo
2. Sarudza kudyara pasi pevhu
3. Kudyara kwezvakatipoteredza, hapana fetereza yemakemikari kana mishonga yezvipembenene
4. Kuongororwa nemaoko kuti uve nechokwadi chemhando yezvigadzirwa
5. Zvigadzirwa zvechitupa
Zvakanakira
Mabhenefiti mana makuru emupunga wekonjac weketo une mavara matatu ane glycemic index yakaderera:
1. Kudya kunovaka muviri, mafuta mashoma uye kutsiva kudya kwakazara
2. Glycemic Yakaderera/ Gi Yakaderera
3. Yakakodzera vanhu vane chirwere cheshuga
4. Sarudzo yezviyo, zvakazara uye zvinotsenga
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Mupunga weKonjac une mavara matatu |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Mupunga, hupfu hwemapfunde, hupfu hwechibage, hupfu hwembatatisi dzepepuru, hupfu hwembatatisi, hupfu hwembatatisi, hupfu hwebuckwheat, hupfu hweoat, hupfu hwequinoa, hupfu hwebhari remumakomo, hupfu hweprotein yegorosi, hupfu hwefiber yekudya, hupfu hwemelon inovava, hupfu hwecordyceps militaris, hupfu hwecelery, hupfu hweMung bean, hupfu hweyam, hupfu hwemidzi yekudzu, mulberry leaf extract, hupfu hwewolfberry, hupfu hweflaxseed,upfu hwekonjac, poria powder, starch yechibage ine amylose yakawanda (inodzivirira) starch, munyu unodyiwa |
| Zvimiro: | Gi Yakaderera/Mafuta Mashoma/Makabhohaidhiretsi Akaderera/Sodium Yakaderera |
| Basa: | Kuderedza Huremu, Kuderedza Shuga Muropa, Chikafu Chinotsiva Chirwere cheshuga |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Huremu hwese: | inogona kugadziriswa |
| Makabhohaidhiretsi: | 75.2g |
| Mafuta Ari Mukati: | 1.7g |
| Hupenyu hweSherufu: | Mwedzi gumi nemiviri |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1. Kupa kwenzvimbo imwe chete |
| 2. Anopfuura makore gumi eruzivo | |
| 3. OEM ODM OBM inowanikwa | |
| 4. Mienzaniso yemahara | |
| 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Chokwadi Nezvekudya Zvinovaka Muviri | |
| Kushumira kaviri pamudziyo mumwe nemumwe | |
| Saizi yekuchekerera | Chikamu chimwe chete (100g) |
| Mari Pachikamu chimwe nechimwe: | 356 |
| Macalorie | |
| % Kukosha kwezuva nezuva | |
| Mafuta ese 1.7g | 3% |
| Mafuta Akaguta 0g | 0% |
| Mafuta eTrans 0g | |
| Makabhohaidhiretsi ese 75.2g | 25% |
| Mapuroteni 7.4g | 12% |
| Fiber yekudya 2.6g | 10% |
| Shuga Yese 0g | |
| Isa 0g Shuga Yakawedzerwa | 0% |
| Sodium 42g | 2% |
| Hazvina kukosha kuwana macalorie kubva mumafuta, mafuta akazara, mafuta etrans, cholesterol, shuga, vhitamini A, vhitamini D, calcium nesimbi. | |
| *Percent Values yezuva nezuva inobva pakudya kwemacalorie zviuru zviviri. | |
Mufananidzo Wezvakadzama
Mamiriro Ezvinhu Anoshanda
Fekitori






