konjac noodles kudya Konjac Shrimp Vegan Chikafu | Ketoslim Mo
Kune nzira dzakawanda dzekuidya: Shrimp dzinotonhora, vhura pasuru, gezachikafuKutanga, isa muhari wobika kwemaminitsi mashanu, woibvisa, woisa padivi nezvinonhuhwirira, nzira yechipiri yekudya: Kana yabikwa yobviswa, inogona kugochwa pamwe chete nedzimwe nyama kana divi, izvo zvakanaka kune vegan dish.iye
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Chikafu cheVegan cheKonjac Shrimp-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 5Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri





