konjac Oat Noodles Ketoslim Mo zvinonaka Diabetes chikafu shirataki pasta
Nezve chinhu ichi
Manoodles eKonjac oat ndeimwe yemhando dzeduinokodzera keto chikafu chekonjac, inonziwoManoodles eShirataki oat or Manoodles e oat anoshamisa, kusiyana nedzimwe nhevedzano, izvimanoodles ekonjac oatzvinosanganiswa neupfu hwe oat uyehupfu hwekonjac, kuwedzera oat fiber mumusanganiswa hakungobatsiri chete kuumbwa kwemanoodles kuti aite semanoodles emazai akajairika asiwo kunowedzera mabhenefiti ekudya kwemanoodles. Ndosaka zvichinzi "Manoodle echishamiso". Yakagadzirwa kubva kuchirimwa chekonjac, inorimwa kumaodzanyemba kwakadziva kumabvazuva kweAsia, kunyanya kuChina neJapan. chirimwa ichi chakazara nefaibha yekudya. Zvinoita kuti zvigadzirwa zvedu zvive chikafu chakakwana chekutsiva vanhu vane huremu.
MASHANDISIRO EKUNYORWA/KUDYA
-
1. Kanga hanyanisi, soya sauce, soya sauce, nemafuta esame.
2. Isa miriwo mupani.
3. Wedzera manoodles woasanganisa zvakanaka.
4. Wedzera munyu wozviravira.
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | manoodles ekonjac oat |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Hupfu hweoat, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 9Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.





