Mupunga wePrebiotic Instant | mupunga wekuzvidziisa | Mupunga weKetoslim Mo Prebiotics
Nezve chinhu
Mupunga unozvidziisa pakarepo unoshandiswa ne prebioticZviri nyore kushandisa zuva nezuva. Inogona kuiswa muhofisi kana kutakurwa paunenge uchifamba netsoka kana kukamba. Kana uine nzara, unogona kuidya zviri nyore sezvinoita manoodles ekukurumidza, saka inonziwo mupunga wekukurumidza. Pakeji imwe neimwe inorema magiramu zana. Unogona kuwedzera kunaka kwaunofarira kana ndiro dzepadivi, dzakadai securry nerisotto. Kana ukaitora panze, ingoisa mupunga mumudziyo, dururira mvura inopisa womirira kwemaminitsi mashoma usati wadya.
Ketoslim Moinyanzvi yekugadzira uye kugadzira konjac yakawanda. Munogona kutibata kuti tigadzirise zvinhu zvenyu. Zvingave zvakakura kana zvidiki, tichaedza nepese patinogona kuti tigutse zvaunoda.
MASHANDISIRO EKUNYORWA/KUDYA
-
Mvura inopisa kusvika yasvika pa 100 degrees centigrade.
2. Dururira mupunga wese mundiro huru kana mupakeji.
3. Dururira mvura inopisa, mirira kwemaminitsi makumi maviri nemashanu.
4. Wedzera zvimwe zvekudya kana chero zvipi zvaunofarira.
5. Nakidzwa nechikafu chako chinonaka izvozvi!
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Mupunga wePrebiotic Instant |
| Huremu hwemanoodles: | 100g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, hupfu hwemuriwo, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/ zviitiko zvekunze/ zvemauto |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina 2. Anopfuura makore gumi eruzivo 3OEM&ODM&OBM iripo 4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 6Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.6g |
| Sodium: | 6mg |
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ikambani inogadzira chikafu chekonjac ine michina yekuyedza yakagadzirwa zvakanaka uye ine simba rakasimba rehunyanzvi. Zvigadzirwa zvedu zvinoshandiswa zvakanyanya muindasitiri yechikafu nedzimwe nzvimbo.
Zvakanakira zvedu:
• ruzivo rwemakore gumi zvichikwira muindasitiri;
• Nzvimbo yekudyara inosvika 6000+ sikweya;
• 5000+ matani anobuda pagore;
• Vashandi vanopfuura zana;
• Nyika dzinopfuura makumi mana dzinotumira zvinhu kunze kwenyika.
Mubvunzo: Ko manoodles ekonjac haana kunaka here kwauri?
Mhinduro: Kwete, hazvina njodzi kuti udye.
Mubvunzo: Sei manoodles ekonjac achirambidzwa?
Mhinduro: Yakarambidzwa muAustralia nekuda kwenjodzi yekukachidzwa.
Mubvunzo: Zvakanaka here kudya konjac noodles zuva nezuva?
Mhinduro: Hongu asi kwete nguva dzose.




