Konjac miracle noodles Inotengesa Zvikuru Konjac Spinach Noodles | Ketoslim Mo
Manoodle echishamiso eSipinachi epamusoro
Basa redu
Chinangwa chedu ndechekupa chikafu chinonaka uye chechisikigo kuvanhu vemunharaunda kuitira kuti vanhu vanakirwe nacho nerugare rwepfungwa. Idya zvakanaka uye urarame zvakanaka.
Konjac chii?
Chirimwa chechisikigo chinokura mumakomo ekuEast Asia. Chirimwa ichi chinozivikanwa zvikuru muChina neJapan nekuda kwekubatsira kwacho pahutano.
Tinoshandisa faibha yakatorwa kubva mumidzi yemiti toisanganisa nemvura kuti inakidze uye ive neutanomanoodles espinachi konjac,uye inogonawo kugadzira mamwe marudzi emanoodles, akadai sekonjac noodles nezvimwewo.
Chii chinoita kuti Bueno Lean ive yakasiyana?
Manoodles eSipinachi ShiratakiZvichienzaniswa nezvimwe zvigadzirwa zviri pamusika, manoodle edu emhando yepamusoro ane hupfu hwespinach hushoma hwakawedzerwa kuti huve nechimiro chakanaka uye kunaka kuri nani.
Pamusoro pezvo, manoodles aya haana hwema hwehove sehwemamwe manoodles eShirataki!
Manoodles epakarepo anotengesa zvinhu zvakawanda Bhegi re270 g reKonjac Noodle Green Health Konjac Spinach Noodles
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Manoodles eKonjac Spinach-Ketoslim Mo |
| Chimiro chenoodles: | Spaghetti,Fettuccine,Tagliatelle |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | gluten/isina mafuta/shuga,kabhohaidhiretsi yakaderera/faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 6 kcal |
| Mapuroteni: | 0 g |
| Mafuta: | 0 g |
| Mafuta Akachinja: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi ese: | 0g |
| Sodium: | 0 mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Unogona kudya ma shirataki noodles zuva nezuva here?
| Danho rekutanga | Manoodles anogadzirwa nefaibha chete....Kana muviri wako uchigona kuashivirira (uye vanhu vazhinji vasingakwanise), kuadya dzimwe nguva kunogona kubatsira, asi kuadya kunyange kamwe chete pazuva kunogona kukanganisa kugaya kwako, saka zvinokurudzirwa kusanganisa zvinovaka muviri. |
| Danho rechipiri | Manoodles eShirataki anogona kubikwa, kugochwa kana kudyiwa achitonhora zvakare. Haazonyorove nekufamba kwenguva saka akakodzera kudya kwaunobika pachine nguva uye wozopa gare gare semabhokisi ekudya kwemasikati zvakare. |
Ungadawo
Manoodles eMiracle anoita kuti uwedzere uremu here?
Manoodles ezvishamiso chikafu chinoshamisa chinogutsa uye chine macalorie mashoma. Manoodles aya akapfuma muglucomannan, fiber ine mabhenefiti ehutano. Kutaura zvazviri, zvidzidzo zvakawanda zvakaratidza kuti glucomannan haingogone kukubatsira kuderedza huremu chete, asiwo kuchenesa dumbu rako uye kuderedza kuvimbiwa.
Sei ma shirataki noodles achikuitisa tsvina?
Sezvinoitawo kune dzimwe nzvimbo dzinoita kuti pave nefayibha inonyungudika, ma shirataki noodles anogona kubatsira kugaya chikafu uye kukurudzira kufamba-famba kwedumbu nguva dzose. Izvi zvinogona kubatsira vanhu vane dambudziko rekusagadzikana kana vanoda kuwedzera kudya kwavo fayibha kuti vagadzirise kugaya chikafu. Ma Shirataki noodles haagayiwe zvakakwana. Paanofamba, anokurudzira tsandanyama dziri muura. Anochenesa nzira yekugaya chikafu uye anokurudzira kugara zvakanaka kwetsvina paanenge achipfuura nepaanopinda.
Miracle Noodles ine hutano here?
Kudya kunovaka muviri. Izvi zvinodaro nekuti ifayibha nemvura chete uye haina mavhitamini kana zvicherwa. Fayibha inobatsira kuchengetedza mashandiro emukati memuviri wemunhu uye inozivikanwa sechikafu chechinomwe mumuviri wemunhu.



