Manoodles ekutengesa zvinhu zvakawanda ekuderedza uremu akagadzirwa nekonjac udon noodles | Ketoslim Mo
Konjac udon noodlechikafu chakasiyana, chinoita kuti vanhu vanzwe vakaguta, nokudaro vachidzora kudya zvimwe zvekudya zvine macalorie akawanda kuti vawane mhedzisiro yekudzikisa uremu, asi nemacalorie mashoma.
Izvimanoodles ekuderedza uremudzakapfuma mu glucomannan, iyo inogadzirwa kubva kumudzi wekonjac muupfu hwekonjacuye zvinogadzirwa kuita rice noodles, maggi noodles kana ramen noodles. Kutaura zvazviri, zvidzidzo zvakawanda zvakaratidza kuti glucomannan inogona kukubatsira kuderedza uremu.
Konjac pasta shirataki noodles isina gluten 270g Konjac udon noodles
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Manoodles eKonjac-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga,kabhohaidhiretsi yakaderera/faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 5Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Ungadawo
Manoodles akanaka here pakuderedza uremu?
Kudya konjac kunogona kubatsira muviri wemunhu kuderedza huremu. Chekutanga, konjac ine glucomannan, iyo inozozvimba kana yapinda mumuviri wemunhu, zvichiita kuti vanhu vanzwe vakaguta, ichideredza chido chemuviri wemunhu, nokudaro ichideredza kudya kwemafuta, izvo zvine mhedzisiro yakati pakuderedza huremu. Chechipiri, konjac yakapfuma mune fiber yekudya, iyo inogona kukurudzira peristalsis yemudumbu wemunhu, kukurumidzisa tsvina yemudumbu wemunhu, kupfupisa nguva yekugara kwechikafu mumuviri wemunhu, uye ine mhedzisiro yakanaka pakuderedza huremu. Pamusoro pezvo, konjac zvakare rudzi rwechikafu chealkaline chakanakira muviri. Kana vanhu vane acidity yakakora vakadya konjac, alkaline iri mukonjac inogona kusanganiswa neacidic iri mumuviri kuti ikurudzire metabolism yemuviri wemunhu uye kukurumidzisa kudya macalorie, izvo zvine mhedzisiro yakanaka pakuderedza huremu hwemuviri. Zvisinei, zvinofanira kucherechedzwa kuti nekuti konjac ine starch yakati, kuidya zvakanyanya kuri nyore kuwedzera huwandu hwekupisa mumuviri uye kune mhedzisiro yakasiyana yekuenda kure, saka tinofanira kungwarira. Kana uchida kuderedza uremu nemazvo, unofanirwa kusanganisa kudya kwakanaka uye kurovedza muviri kuti uve neutano hwakanaka
Ko Chowmein inobatsira here pakuderedza uremu?
Kudya kwakajairika hakukanganisi uremu, uye hakuzokanganisi, asi kana ukadya konjac noodles, ine glucomannan inogona kukurudzira kufamba kwemudumbu, kubvisa chepfu mumuviri, kuitira kuti uwane mhedzisiro yekuderedza uremu.
Manoodles anogona kukukora here?
Handizivi kana manoodles enguva dzose achizokuita kuti ufute, asi manoodles ekonjac haazoiti kuti ufute, zvakasiyana. Manoodles ekonjac anokuita kuti utetepe.





