custom konjac noodles skinny pasta Free sample organic konjac spaghetti | Ketoslim Mo
•Faibha yakawanda
• Hapana gorosi
• Makabhohaidhiretsi mashoma
• Hapana gluten
• Hapana GMO
Pasta yakakora ine zvakawandaglucomannan, inova ndiyo inogadzirwa pasta yekonjac, inodaidzawo kuti Konjac (chirimwa chechisikigo).Kudzikira huremu, kudzikisa BP neshuga yeropa, kubvisa tsvina mumuviri netsvina, kudzivirira kenza uye calcium supplements nezvimwe zvinokonzeresa. Heat starch iri pedyo ne zero, zvese izvi zvine chinangwa chekusimudzira hutano. Vanhu vane chirwere cheshuga vanogonawo kudya fettuccine. Tine system yekuongorora kuchengetedzeka sezvo Keto-slim mo ine ruzivo rwemakore anopfuura gumi, ine zvitupa zvepasi rose zvine mvumo: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, nezvimwewo...
wholesale konjac noodles /270g Shirataki Spaghetti /Zero Carb /Organic Konjac pasta
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | Pasta yeKonjac yeOrganic-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | isina gluten/mafuta/shuga, ine makabhohaidhiretsi mashoma/ine faibha yakawanda |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa, manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kupa kamwe chete muChina 2. Ruzivo rwemakore anopfuura gumi 3. OEM & ODM & OBM inowanikwa 4. Mienzaniso yemahara 5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 5Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.2g |
| Sodium: | 7 mg |
Dzidza zvakawanda nezvezvigadzirwa zveKetoslim Mo
Pasta yakatetepa Keto inokodzera here?
Ehe, ine 2 g yemacarbohydrate uye 5 macalorie pa 83 g, konjac pasta yakakwana kune vanoda keto-diet vanoda pasta. Isarudzo yakanaka kune avo vanotevera kudya kwevegan kana kusina gluten, kana chero ani zvake anongoda kudya zvine hutano kana kuchinja mararamiro avo epasta yepakati pevhiki.
Nzira yekuchengetedza manoodles eKonjac?
Manoodles eKonjac akanyorova. Kuti konjac gel igare yakasimba, inofanira kuiswa mualkaline solution, iyo inoita kuti manoodles anakirwe zviri nani. Kana ukaomesa manoodles mufiriji, achaoma uye achakanganisa magadzirirwo awo.


