shirataki lasagna Customized Konjac Cold Noodles | Ketoslim Mo
Keto ine makabhohaidhiretsi mashomashirataki lasagnainogona kugadzirwa kuita mapanikeki ane chiuru, pakati payo pakafukidzwa nemuto, nemiriwo yakagadzirira kudyiwa nenyama yakakangwa. Patty, inodyiwa ichitsenga zvakanyanya, rudzi urwu rwekonjac yakagadzirwa nelasagne,shirataki konjac noodlesKudya hakuzopise, bhegi rinorema magiramu mazana maviri nemakumi manomwe, huremu hwemunhu mumwe chete. Inogona kugadziriswa, isina OEM/ODM samples.
Manoodles ekonjac akagadzirwa nemaoko ane 270g eganda rinotonhora uye shirataiki ine makabhohaidhiretsi mashoma Konjac Cold Noodles
Tsananguro yeZvigadzirwa
| Zita rechigadzirwa: | konjac lasagna-Ketoslim Mo |
| Huremu hwemanoodles: | 270g |
| Chinhu Chikuru Chinodiwa: | Hupfu hweKonjac, Mvura |
| Mafuta Ari Mukati (%): | 0 |
| Zvimiro: | gluten/mafuta/isina shuga,kabhohaidhiretsi yakaderera/ |
| Basa: | kuderedza uremu, shuga shoma muropa,manoodles ekudya |
| Chitupa: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kurongedza: | Bhegi, Bhokisi, Sachet, Pakeji Imwe Chete, Pakeji Yekuvhura Vacuum |
| Basa Redu: | 1.Kuisa chimwe chete muchina2. Anopfuura makore gumi eruzivo3. OEM & ODM & OBM inowanikwa4. Mienzaniso yemahara5. MOQ yakaderera |
Ruzivo rwezvekudya
| Simba: | 5Kcal |
| Mapuroteni: | 0g |
| Mafuta: | 0 g |
| Makabhohaidhiretsi: | 1.2g |
| Sodium: | 0 mg |
Kukosha Kwehutano
Kutsiva Chikafu Chakakodzera -- Chikafu Chine Hutano
Inobatsira mukuderedza uremu
Macalorie mashoma
Nzvimbo yakanaka yefayibha yekudya
Faibha inonyungudika mukudya
Kuderedza hypercholesterolemia
Inokodzera Keto
Kuderedza shuga yeropa mumuviri
Nzira yekubika Konjac Lasagne




